Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

KURSY BUKMACHERSKIE

ZAPOWIEDZI - ANALIZY - TYPY

Zakopane 2019 kursy bukmacherskie

W dniach od 18 do 20 stycznia stolica polskich Tatr stanie się jednocześnie światową stolicą skoków narciarskich. W tych dniach do Zakopanego zjadą największe gwiazdy tego pięknego sportu, by rywalizować o punkty w zawodach indywidualnych i drużynowych. Oto jak przedstawia się rozpiska tych zawodów:

Piątek, 18.01.2019 – kwalifikacje. Godzina: 18:00

Sobota, 19.01.2019 – konkurs drużynowy. Godzina: 16:00

Niedziela, 20.01.2019 – konkurs indywidualny. Godzina: 15:45

Zwycięstwo Kobayashi50%

Postaw zakład: kurs – 2,00

Zwycięstwo Kubacki24%

Postaw zakład: kurs – 3,75

Zwycięstwo Stoch13%

Postaw zakład: kurs – 6,50

Zwycięstwo Kraft10%

Postaw zakład: kurs – 8,50

fortuna skoki

Głównym faworytem do zwycięstwa będzie oczywiście sensacja i prawdziwy dominator tegorocznego cyklu, Japończyk Ryoyu Kobayashi. Polscy kibice z kolei liczyć będą na wygraną Biało-czerwonych w sobotnim konkursie drużynowym, a także na biało-czerwone podium w konkursie indywidualnym. Czy Wielka Krokiew po raz kolejny okaże się szczęśliwa dla naszych rodaków? Wielce prawdopodobne, jednak o przeskoczenie japońskiej rewelacji może być niezwykle trudno.

Zawody w Zakopanem jak co roku zapowiadają się niezwykle ciekawie nie tylko pod względem sportowym, ale i organizacyjnym, ponieważ od wielu lat uważany jest za jeden z najbardziej kolorowych i wyczekiwanych konkursów w cyklu. Skoki w stolicy polskich Tatr będzie również nie lada gratką dla typerów. Dowiedzmy się więc kto będzie faworytem do wygrania najbliższych zawodów Pucharu Świata zarówno indywidualnie, jak i w drużynie.

Puchar Świata w Zakopanem - kursy bukmacherskie

ZWYCIĘZCA PUCHARU ŚWIATA W ZAKOPANEM 2019

Skoczek

Kurs

Szanse procentowe

Ryoyu Kobayashi

2,00

50

Dawid Kubacki

3,75

24

Kamil Stoch

6,50

13

Stefan Kraft

8,50

10

Robert Johansson

15

5

Markus Eisenbichler

20

4

Piotr Żyła

25

3

Roman Koudelka

30

2

Stephan Leyhe

30

2

Johan Andre Forfang

40

1

Na początek przyjrzyjmy się kursom na wygrane w obydwu konkursach.

Konkurs drużynowy

Obyło się bez niespodzianek – głównymi faworytami do wygrania konkursu drużynowego na Wielkiej Krokwi są wiceliderzy klasyfikacji Pucharu Narodów – Reprezentacja Polski. Biorąc pod uwagę wysoką formę Dawida Kubackiego, a także przyzwoitą Kamila Stocha i Piotra Żyły wydaje się, że mamy szanse naszej kadry na triumf są naprawdę spore i że warto zgodzić się z przewidywaniami bukmacherów.

Konkurs indywidualny

Po totalnym zdominowaniu Turnieju Czterech Skoczni, zdecydowany faworyt do wygranej w Zakopanem może być tylko jeden – Ryoyu Kobayashi. Tak również przewidują bukmacherzy. Poza Japończykiem, dają oni spore szanse na wygraną Kamilowi Stochowi, Piotrowi Żyle, Dawidowi Kubackiemu i Markusowi Eisenbichlerowi.

Typy na Puchar Świata w Zakopanem

Konkurs drużynowy

Reprezentacja Polski

Tutaj faworyt może być tylko jeden, a Biało-czerwoni po prostu muszą ten konkurs wygrać. Co prawda w klasyfikacji generalnej Pucharu Narodów nieznacznie ustępujemy Niemcom, tracąc do nich zaledwie 11 punktów, jednak fakt, że nasza załoga skakać będzie przed tysiącami radośnie dopingujących rodaków powinien dodać im skrzydeł. W drużynie na ten konkurs z pewnością nie zabraknie naszych trzech skoczków z pierwszej dziesiątki klasyfikacji generalnej – Kamila Stocha, Piotra Żyły i Dawida Kubackiego. Czwartym zawodnikiem będzie najprawdopodobniej Jakub Wolny, jednak wzrost formy sygnalizował ostatnio również Stefan Hula i nie należy przekreślać jego szans na występ w pierwszej czwórce.

Reprezentacja Niemiec

Aktualni liderzy Pucharu Narodów, którzy również mają trzech przedstawicieli w pierwszej dziesiątce. Mowa tu o Stephanie Leyhe, Karlu Geigerze i o drugim zawodniku ostatniego Turnieju Cztrech Skoczni, Markusie Eisenbichlerze, który jako jedyny był w stanie, przez pewien czas, nadążyć podczas tych zawodów za młodszym z braci Kobayashi. Kadrę Niemców uzupełni zapewne Andreas Wellinger, jednak trzeba przyznać, że zeszłorocznemu mistrzowi olimpijskiemu na średniej skoczni obecny sezon nie układa się najlepiej. 14. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ to w końcu nie to czego spodziewać się można po multimedaliście IO. Mimo to, jasne jest, że Niemcy będą obok Polaków głównymi faworytami do wygranej w drużynówce.

Reprezentacja Japonii

Rewolucja w kadrze Japonii dotyczy nie tylko rewelacyjnego Ryoyu Kobayashiego. Pod wodzą świetnego niegdyś skoczka, Tokanobu Okabe, reprezentanci Kraju Kwitnącej Wiśni wykonali ogromny skok jakościowy. Co więcej, do formy wydaje się wracać brat Ryoyu, Junishiro Kobayashi. Niezły poziom w obecnym sezonie prezentują również Yukiya Sato, Daiki Ito i Naoki Nakamura. Wydaje się, że w najbliższym czasie będą w stanie potwierdzić wysoką dyspozycję sukcesem w zawodach drużynowych. Bardzo możliwe, że na podium znajdą się już podczas zawodów w Zakopanem

Konkurs indywidualny

Ryoyu Kobayashi

22-latek to prawdziwa sensacja obecnego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Póki co zdobył 956 punktów i pewnie przewodzi klasyfikacji generalnej. Zdominował również TCS i zapisał się w historii jako trzeci skoczek, któremu udało się wygrać wszystkie cztery zawody w jednym cyklu. Wygląda na to, że w tym sezonie nikt nie będzie w stanie go zatrzymać przed zdobyciem pierwszej w karierze Kryształowej Kuli. Kto wie czy nie ostatniej.

Kamil Stoch

Niezależnie od tego czy akurat jest w swojej najlepszej dyspozycji, czy notuje w danej chwili spadek formy, Kamil Stoch to zawodnik, który do zawodów rozgrywanych na terenie naszego kraju zawsze podchodzi wyjątkowo zdeterminowany. Trzykrotny złoty medalista olimpijski w najbliższych zawodach będzie zapewne chciał odbić sobie niepowodzenia w TCS. Pokonać Ryoyu będzie co prawda niezwykle ciężko, jednak bardzo możliwe, że zobaczymy go na podium zarówno indywidualnie jak i w drużynie..

Dawid Kubacki

Czwarty zawodnik tegorocznego TCS. Po dość niemrawym początku sezonu w końcu odpalił i na pewno będzie bardzo ważnym ogniwem w konkursie drużynowym. Z pewnością ma również chrapkę na podium w konkursie indywidualnym, tym bardziej, że zajął drugie miejsce w ostatnim konkursie w Bischofschofen, przy okazji bijąc rekord tego obiektu. Na chwilę obecną Dawid zajmuje siódme miejsce w klasyfikacji generalnej, jednak wydaje się, że dopiero teraz wskoczył na wyższy poziom.

Piotr Żyła

Po perturbacjach w zeszłym sezonie, wydawało się, że popularny “Wiewiór” powrócił na dobre do światowej czołówki. Niestety, tegoroczny Turniej Czterech Skoczni całkowicie mu nie wyszedł i mimo iż apetyty początkowo były ogromne, ostatecznie zajął w nim odległe 19 miejsce. Na pocieszenie pozostaje fakt, że zachował pozycję wicelidera wyścigu o Kryształową Kulę. Niestety, do lidera traci już ponad 400 punktów. Pozostaje mieć nadzieję, że w Zakopanem znów będzie zachwycał, a praca, którą wykonał przed sezonem pozwoli mu co najmniej obronić brązowy medal na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym, które odbędą się w Seefeld.

Markus Eisenbichler

Po dość niemrawym rozpoczęciem sezonu niemiecki skoczek odpalił podczas TCS gdzie dwukrotnie stawał na podium, podczas zawodów w Oberstdorfie i Ga-Pa. Niestety, gdy konkurs przeniósł się do austriackiej części Alp, 27-latek przygasł i musiał zadowolić się drugim miejscem w klasyfikacji generalnej. Faktem jest jednak, że jego forma ostatnio wzrosła. Wysoką dyspozycję będzie miał okazję potwierdzić podczas zawodów indywidualnych i drużynowych na Wielkiej Krokwi.

Obstawiaj sporty zimowe u sponsora PZN - bukmachera Fortuna

Już od blisko dwóch dekad, czyli od czasów wielkich sukcesów Adama Małysza, polscy kibice z zapartym tchem śledzą konkursy w skokach narciarskich, które są zdecydowanie najpopularniejszą zimową dyscypliną w naszym kraju. Nie ma co się dziwić – w końcu osiągamy w niej naprawdę duże sukcesy. Jedną z firm, która mocno wspiera sporty zimowe w Polsce jest Fortuna – oficjalny sponsor Polskiego Związku Narciarskiego. Bukmacher ten dba również o swoich klientów, którym oferuje aż dwa bonusy powitalne o łącznej wartości 500 PLN. To nie wszystko. Jeśli skorzystasz z naszych kodów promocyjnych, to zyskasz nawet 60 PLN na darmowe zakłady! Jeśli więc planujesz rozpocząć swoją przygodę z typowaniem sportów zimowych online, to bukmacher Fortuna bez wątpienia będzie jedną z najlepszych możliwych opcji!

fortuna kod promocyjny

Zakopane 2019 kursy bukmacherskie
Oceń ten post