Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

KURSY BUKMACHERSKIE

ZAPOWIEDZI - ANALIZY - TYPY

Regulamin serwisu

1. Strona kursy-bukmacherskie.pl to serwis dla wszystkich, którzy interesują się zakładami wzajemnymi, grami losowymi lub grami hazardowymi. Informacje zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i rozrywkowy.

2. Strona przeznaczona jest dla pełnoletnich użytkowników, zainteresowanych zakładami wzajemnymi, grami losowymi lub grami hazardowymi przez internet w krajach w których zakłady wzajemne, gry losowe lub gry hazardowe są dozwolone.

3. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za sposób i konsekwencje ich użycia.

4. Portal kursy-bukmacherskie.pl nie promuje jakiejkolwiek nielegalnej działalności związanej z hazardem, nie zachęca do udziału w niej i nie udziela jakiegokolwiek wsparcia.

5. Informacje i rekomendacje portalu kursy-bukmacherskie.pl w odniesieniu do gry na prawdziwe pieniądze skierowane są do graczy znajdujących się na terytorium Polski i korzystających z legalnych serwisów oferujących zakłady wzajemne przez internet.

6. Strona kursy-bukmacherskie.pl zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi jej właściciele ani administratorzy nie mają kontroli i mogą przyjąć odpowiedzialności za ich treść. Operator lub operator jest zawsze odpowiedzialny za zawartość tych stron. Po otrzymaniu zgłoszenia naruszeń, będziemy niezwłocznie usuwać takie linki.

Postanowienia końcowe

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 sierpnia 2018 r.
2. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie.
3. Każdy użytkownik serwisu ma obowiązek zapoznać się z treścią regulaminu i akceptuje jego warunki.

Regulamin serwisu
Oceń ten post

Zostaw wiadomość