Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

KURSY BUKMACHERSKIE

ZAPOWIEDZI - ANALIZY - TYPY

Recenzja PZBUK

RECENZJA PZBUK

PZBuk to zupełnie nowa marka na naszym
rynku i jesteśmy przekonani, że zyska
wkrótce wielu fanów typowania,
ponieważ ma wszelkie atrybuty,
żeby stać się wiodącym bukma-
cherem w Polsce.

28 czerwca 2018 r. firma otrzymała licencję na organizowanie zakładów wzajemnych w internecie, a niedługo po tym poznaliśmy wygląd serwisu i pierwsze rynki jakie zdecydował się otworzyć bukmacher.

Oczywiście sprawdziliśmy jak wygląda oferta kursowa PZBuk i jak prezentuje się na tle pozostałych legalnych zakładów bukmacherskich. Na starcie należy zaznaczyć, że oferta PZBuk będzie ulegać stopniowej zmianie i opierając się o wcześniejsze obserwacje mamy przekonanie, że będą to ruchy, które rozwiną nie tylko sam serwis PZBuk, ale również będą miały pozytywny wpływ na cały rynek bukmacherski w Polsce. Przede wszystkim, dziś PZBuk jako stosunkowo młody bukmacher nie jest widoczny na banerach reklamowych, więc najprawdopodobniej czekają nas jeszcze zmiany na trykotach niektórych zespołów.

Wysokośc kursów bukmacherskich

Marże bukmacherskie w Totolotku – Styczeń 2019

5,15% Ekstraklasa
5,07% Premier League
4,21% Bundesliga
5,59% La Liga
5,49% Serie A

Nasza analiza kursów wykonywana jest cyklicznie, a pełną panoramę oferty legalnych polskich bukmacherów znajdziesz w specjalnym artykule, w którym opisujemy aktualna sytuację kursową. Aby do niej przejść wystarczy kliknąć w ten link.

Przejdź do PZBUK

Piłka nożna na stronie bukmachera

Nasza ocena85%

PZBuk ma w swojej ofercie trzy klasy rozgrywkowe w Polsce. Standardowo dostępna jest Ekstraklasa, a do tego obstawiać można mecze pierwszej oraz drugiej ligi. Z wykonanych przez nas analiz wynika, że PZBUK plasuje się w połowie stawki jeśli chodzi o wysokość prowizji na Ekstraklasę – około 5%, natomiast na drugi i trzeci poziom rozgrywkowy PZBUK utrzymuje poziom odpowiednio 8% oraz 10%. W ofercie tego bukmachera nie mogło zabraknąć najważniejszych europejskich rozgrywek ligowych. Co więcej dostęp do tych rynków nie jest skomplikowany, ponieważ zazwyczaj umieszczone są po lewej stronie witryny w dziale „polecane”

Tenis - turnieje i rodzaje zakładów

Drugi najbardziej popularny sport wśród użytkowników zakładów bukmacherskich w Polsce nie mógł zostać pominięty w ofercie PZbuk. Podobnie jak w przypadku piłki nożnej prowizje pobierane na najważniejsze turnieje tenisowe oscylują w granicy 5%, mniejsze, mniej prestiżowe pojedynki rozgrywane np. Ramach Challengerów obarczone są marżą w okolicach 10%. Znajdziesz tu wszystkie rodzaje zakładów tenisowych, od zwycięzców w zakładzie trzytorowym przez zakłady na liczbę rozegranych setów, po możliwość obstawienia zwycięzców turniejów na długo przed rozpoczęciem.

Nasza ocena80%

Pozostała część oferty kursowej

PZBuk bardzo dobrze prezentuje się w kategorii zakłady specjalne np. pod koniec 2018 roku PZBuk był jedynym bukmacherem, który wystawił kursy na imię dla dziecka Megan Markle i księcia Harry’ego. Oczywiście tego typy zakłady to tylko dodatek do główej oferty, ale naszym zdaniem takie szczegóły dobrze rokują na przyszłość.

Zakłady live

Nieco większej uwagi potrzebuje jeszcze zakładka z zakładami live, ale rozwinięcia – naszym zadaniem – wymaga jedynie liczba oferowanych zakładów, ponieważ w pozostałych kwestiach jest naprawdę nieźle. Przede wszystkim PZBUK zapewnił swoim użytkownikom bardzo dobry match tracker i pod względem jakości porównalibyśmy do go tego dostępnego na stronie totolotka.

Aplikacja mobilna

Chcąc dołączyć do najlepszych na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy PZBUK musi zaprezentować aplikację mobilną na systemu iOS oraz Android. Co prawda na tę chwilę możemy poruszać się po stronie dzięki mobilnej wersji serwisu PZBUK, ale jak na dzisiejsze standardy to za mało.

Oferta bonusowa PZBUK

PZBUK Bonus

PZBUK oferuje graczom zarówno promocje, które uruchamiane są po wpisaniu kodu promocyjnego jak i bez tego kodu. Standardowa wysokość bonusu wynosi 50 PLN. Jest to klasyczny zakład bez ryzyka. Na pewno wielu graczy ucieszy informacja, że wypłata wygranej z bonusu nie podlega żadnym obostrzeniom, co pozwoli na pewno wielu graczom szybko powiększyć swoje konto bez większego wysiłku. Aby jednak to zrobić musisz poprawnie przejść proces weryfikacji. Po pierwsze wymagany jest – tak jak w pozostałych legalnych zakładach – skan dowodu osobistego, po drugie musisz mieć już rozliczony jeden zakład z minimalnym kursem 1.8. Po trzecie bonusowe 50 zł musisz postawić na zakład wielokrotny z minimalnym kursem w wysokości 2.00.

Obsługa klienta i metody płatności

Nie możemy niczego zarzucić aspektowi związanemu z kontaktem z biurem obsługi klienta. Po pierwsze mamy oczywiście najszybszą metodę, czyli czat, który działa bez zarzutów. Elementem, który bardzo nam się spodobał jest pomysł z umieszczeniem pod oknem czatu krótkich odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Oczywiście samego FAQ nie zabrakło na stronie punktu obsługi klienta. Do tego dodano możliwość kontaktu poprzez e-mail, więc wszystkie najważniejsze możliwości są dostępne dla użytkowników. Jak to zwykle bywa z firmami, które nie mają długiego stażu i muszą pozyskiwać klientów lekko szwankuje oferta związana z metodami płatności. Co prawda otrzymasz dostęp do najpopularniejszych sposobów wpłaty – dotpay, blik, mastercard, visa – ale minimalna kwota wpłaty (22 zł) może odstraszyć wielu klientów.

Recenzja PZBUK
Oceń ten post