Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

KURSY BUKMACHERSKIE

ZAPOWIEDZI - ANALIZY - TYPY

Portugalia – Polska kursy bukmacherskie

Do tego ostatniego meczu obecnej edycji Ligi Narodów mieliśmy przystępować z lepszymi nastrojami. Niestety będzie to kolejne w tym roku spotkanie o honor. Ten nastrój widać również w kursach bukmacherskich wystawionych na to spotkanie przez polskie legalne zakłady bukmacherskie online. Mimo to zawsze możemy jeszcze coś ugrać i być może ułożyć dobry kupon. Postaramy się w tym pomóc zapowiadając spotkanie Portugalia – Polska. Kursy bukmacherskie sprawdziliśmy na wszystkich działających stronach bukmacherskich online, które posiadają licencje Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski. Wspominamy również o promocjach, którzy nowi użytkownicy mogą wykorzystać dzięki pakietom bonusowym. Pod kursami podajemy swoje typy na to spotkanie.

Zwycięstwo Portugalii60%

Remis25%

Zwycięstwo Polski15%

Portugalia - Polska kursy bukmacherskie

Biorąc pod uwagę formę w jakiej znajduje się ostatnio reprezentacja prowadzona przez Jerzego Brzęczka nie jesteśmy zdziwieni, że bukmacherzy dają nam jedynie 15 % szans na to, że zapiszemy na swoim koncie 3 punkty. Prawdopodobieństwo remisu wynosi 25%, a szanse na zwycięstwo Portugalii to aż 60%. Inna sprawa, że poszczególni bukmacherzy znacząco różnią się w swoich ocenach. STS wystawił stosunkowo wysoki kurs na triumf Portugalii (1,80), natomiast najniższy kurs znaleźliśmy na stronie etoto (1,62). Większą różnice zaobserwowaliśmy pomiędzy kursami na zwycięstwo Polaków wystawionymi przez STS oraz forBET tam różnica wynosi aż 1,04.

fortuna

Totolotek

Sts

Lvbet

Forbet

Etoto

Milenium

Totalbet

Portugalia

1,70

1,65

1,80

1,62

1,70

1,62

1,70

1,70

Remis

3,70

3,70

3,60

3,95

3,65

3,60

3,55

3,80

Polska

5,00

5,00

4,56

5,40

5,60

5,05

5,00

5,20

Marża

5,85

7,63

5,26

5,56

4,08

9,31

6,99

4,37

Typy bukmacherskie na Portugalia - Polska

Zdecydowaliśmy się wysłać kupon w FORTUNIE i postanowiliśmy, że znajdzie się na nim zdarzenie “Polska nie strzeli gola”, który u tego bukmachera otrzymamy z kursem 2,05. Biorąc pod uwagę to jak źle wygląda gra naszej Reprezentacji w fazie ofensywnej i jak źle wygląda przede wszystkim odpowiadający za kreowanie szans Piotr Zieliński uważamy, że Polska nie znajdzie drogi do bramki strzeżonej przez Rui Patricio. Drugi typ związany jest z tym jak w ostatnich meczach wygląda nasza formacja obronna. Nasi obrońcy popełniają juniorskie błędy w ustawieniu i przeciwnicy nie mają większych problemów z przedostaniem się pod naszą bramkę. Do tego przypominamy sobie jak w pierwszym meczu z Polską wyglądali Portugalczycy. Szczególnie szalejący po prawej strony Bernardo Silva i Joao Cancelo robili w formacją defensywną naszej kadry co im się podobało i nie zdziwimy się jak ta sytuacja powtórzy się w Lizbonie. Dlatego uważamy, ze Portugalczycy po raz kolejny znajdą drogę do bramki rywali przynajmniej 3 krotnie. Więc drugi typ jaki umieszczamy na kuponie to: Liczba goli w meczu (powyżej 2,5) z kursem 1,98. 

Promocje do wykorzystania na mecz u legalnych bukmacherów

Sprawdzaliśmy kursy w FORTUNIE, ponieważ właśnie na stronie tych zakładów bukmacherskich można odebrać bonus bukmacherski dla nowych użytkowników. Wystarczy przy rejestracji nowego konta wpisać kod promocyjny. Dzięki temu użytkownik uruchamia promocję na swoim koncie. A w ramach pakietu otrzymasz 130 zł na zakład bez ryzyka oraz 400 zł od pierwszego depozytu. Co to oznacza ? Zakład bez ryzyka dotyczy pierwszego postawionego przez Ciebie kuponu (może być to oczywiście kupon dotyczący meczu Portugalia – Polska) i jeśli uda Ci się trafić to pieniądze powędrują na Twoje konto, natomiast jeśli los okaże się niesprzyjający to nie stracisz pieniędzy i będziesz mógł jeszcze raz zagrać za wspomnianą kwotę. Natomiast promocja 400 zło od depozytu dotyczy pierwszej Twojej wpłaty na kontu bukmacherskie. FORTUNA powiększa tę wpłatę i maksymalnie w ten sposób można uzyskać 400 zł. Więcej o tym jak odebrać wspomniane bonusy piszemy w tym miejscu.

 

Portugalia – Polska kursy bukmacherskie
4.6 (91.25%) 16 votes