Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

KURSY BUKMACHERSKIE

ZAPOWIEDZI - ANALIZY - TYPY

Polska – Irlandia kursy bukmacherskie

Mecz, który dla wielu piłkarzy będzie początkiem prawdziwej rywalizacji o być albo nie być w reprezentacji Polski. Jerzy Brzęczek dopiero buduje koncepcje swojej drużyny i dla zawodników ważne jest, żeby na tym etapie nie wypaść z karuzeli. Kursy bukmacherskie na Polska – Irlandia nie oddają do końca tej sytuacji, ale na pewno warto rozważyć niektóre warianty zakładów. Szczególnie w meczach towarzyskich po imprezach mistrzowskich, drużyny ćwicząc nowe schematy i warianty gry popełniają wiele błędów, a typerzy potrafią to wykorzystać. W naszej analizie skupimy się ofercie legalnych bukmacherów jaka została przygotowana na spotkanie kontrolne Polska – Irlandia.

Zwycięstwo Polski50%
Remis27%
Zwycięstwo Irlandii23%

Polska Irlandia kursy bukmacherskie

Faworytem meczu wydają się być Polacy i takie rozstrzygnięcie typowane jest przez polskie firmy bukmacherskie jako bardziej prawdopodobne. Kurs na Polaków oscyluje w około 2.00, natomiast marże – co nie dziwi ze względu na charakter spotkania – utrzymywane są w okolicach 6-8%. W tej chwili podpórki nie wydają się być szczególne atrakcyjne, nawet jeśli chcemy włączyć je do kuponów akumulowanych. Kursy na poziomie 1,20 w przypadku obstawiania w legalnych punkach są na granicy opłacalności jeśli doliczmy 12% podatku od stawki zakładu. Dlatego odradzamy wybieranie tego pojedynku w wersji z podpórką do kuponów wielozdarzeniowych.  

Polska (1) Remis (X) Irlandia (2) 1X X2
1,95 3,40 3,75 1,24 1,78
Fortuna Fortuna Fortuna Fortuna Fortuna

Nasze typy na mecz Polska Irlandia.

Biorąc pod uwagę etap, na którym jest teraz nasza reprezentacja typujemy, że w spotkaniu zobaczymy kilka bramek. Dlatego dla tego meczu szukaliśmy najwyższych kursów na liczbę goli powyżej 2,5. Do takiego typu składania nas też forma naszej formacji ofensywnej. Mateusz Klich, Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek no i przede wszystkim Robert Lewandowski błyszczą w ostatnich tygodniach formą strzelecką i w tego typu spotkaniach muszą potwierdzić swoją dobrą dyspozycję. Dlatego też doradzamy rozważenie zakładu na strzelca bramki. Robert Lewandowski w meczach towarzyskich nie zawodził skutecznością, więc może i teraz uda mu się pokonać bramkarza reprezentacji Irlandii.

Irlandia - Analiza

Dla trenera Martina O’Niela będzie to czwarte spotkanie z Reprezentacją Polski. Do tej pory przeciwko naszym reprezentantom, selekcjoner Irlandczyków mierzył się z jedynie zespołem prowadzonym przez Adama Nawałkę. Pierwsze spotkanie było meczem towarzyskim i zakończyło się bezbramkowym remisem, następnie Irlandczycy podejmowali Polaków w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2016 i spotkanie ponownie zakończyło się remisem, ale tym razem bramkowym. Po 90 minutach obie drużyny miały na swoim koncie po jednej bramce. Ostatnia rywalizacja pomiędzy tymi drużynami miała miejsce 11 października 2015 roku i zakończyła się zwycięstwem Polski 2:1. Wielu kibiców na pewno pamięta tamto spotkanie, ponieważ dawało ono nam awans na euro 2016. Od tego czasu reprezentacja Irlandii przeszła ewolucję, ale głównodowodzący pozostał ten sam. W zespole naszego rywala zabraknie James’a McCarthy’ego, Robbie’go Brady, Scotta Hogana i Seana Maguire. Gwiazdami zespołu, które mają szanse na występ z Polską są zawodnicy występujący na co dzień w Premier League Seamus coleman, Shane Duffy, Stephen Ward czy też Shane Long. Powiedzmy sobie szczerze, żaden z tych zawodników nie powinien zrobić wrażenie na naszych reprezentantach. Spośród wymienionych graczy najbardziej solidnie prezentuje się linia defensywna. Coleman, Duffy, Ward należą do dość solidnych obrońców. Szczególnie ten ostatni grający na co dzień w Burnley chwalony był za występy w poprzednim sezonie. Największym mankamentem jest jednak formacja ofensywna. Shane Long, James McClean, Callum O’Dowda i Jonathan Walters to nie są zawodnicy, którzy mogą zrobić różnicę. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, ze ten ostatni ma już 34 lata, więc jak na napastnika jest to dość zaawansowany wiek. Czego możemy spodziewać się po Irlandii ?. W ostatnim spotkaniu drużyna Martina O’Niela testowała ustawienie z trójką obrońców. W rolę wahadłowych wcielili się McClean i Coleman. Spodziewamy się, że ten wariant ponownie zostanie wykorzystany w meczu w Polską. System z trójką obrońców jest chyba znany wszystkim polskim kibicom. Wszak wymienia się go jako jedna z głównych przyczyn niepowodzenia naszej reprezentacji podczas MŚ 2018. Otwartym pytaniem pozostaje jak Irlandczycy poradzą sobie w takim systemie. Należy pamiętać, że w przypadku 3-5-2 i fazie obrony uczestniczy aż 5 obrońców. Jeśli Irlandia postanowi się cofnąć i wyprowadzać ataki długimi piłkami (a tego wymaga system 3-5-2) to być może Polska może mieć kłopoty ze skonstruowaniem akcji. Tym bardziej, że zarówno spotkania towarzyskie i spotkania w ramach mistrzostw świata pokazały, że w ataku pozycyjnym mamy jeszcze bardzo duże problemy. 

Mocne strony:

Solidna defensywa

Słabe strony:

Brak ogrania w 3-5-2 i niska jakość formacji ofensywnej.

Polska - Analiza

Głównym zadaniem nowego selekcjonera naszej kadry jest przygotowanie piłkarzy do eliminacji mistrzostw europy, które zaczynają się na wiosnę przyszłego roku. Dlatego spotkania w ramach Lini Narodów i spotkania towarzyskie mają na celu szeroką selekcję. Być może stąd wzięło się wrażenie, że Jerzy Brzęczek w pierwszych powołaniach poszedł drogą Adama Nawałki, bo tak traktować należy zaskakujące miejsce w kadrze dla Rafała Pietrzaka oraz Adama Dźwigały. Powrót do kadry zaliczy Mateusz Klich i chyba największym wyzwaniem dla selekcjonera będzie pogodzenie ambicji Grzegorza Krychowiaka, Karola Linettego, Piotra Zielińskiego i wspomnianego Mateusza Klicha. Wszyscy środkowi pomocnicy są w bardzo dobrej formie i stanowią pierwszy wybór swoich trenerów klubowych. Największy problem polaków zaczyna się na skrzydłach. Brak powołania dla Kamila Grosickiego, słaba dyspozycja Jakuba Błaszczykowskiego powodują, że rozwiązania musimy szukać w niedoświadczonych zmiennikach w postaci Przemysława Frankowskiego, Damiana Kądziora i wracającego po ciężkiej kontuzji Macieja Makuszewskiego. Selekcjoner nie powinien natomiast problemu z zestawieniem ataku. Wszyscy powołani napastnicy wydają się być w kapitalnej formie. Cieszy szczególnie forma Krzysztofa Piątka, który zaliczyć fantastyczne wejście do zespołu Genoa FC. Podobną sytuację mamy w bramce. Zarówno Wojciech Szczęsny jak i Łukasz Fabiański i Łukasz Skorupski gwarantują najwyższą światową jakość. Największe problemu dotyczą formacji obronnej. Pewniakiem jest Kamil Glik. Pozostałe miejsca są sprawą otwartą. Na pewno na tę chwilę znamy pierwsze wybory po bokach obrony. Forma klubowa i jakość piłkarska Bartosza Bereszyńskiego i Macieja Rybusa są niepodważalne. Naciskać na nich maja Arkadiusz Reca, Rafał Pietrzak i Tomasz Kędziora. No i pojawia się czwarte miejsce w obronie. Jeszcze pół roku temu napisalibyśmy, że nie wyobrażamy sobie kadry bez duetu Glik-Pazdan, ale ten drugi przeżywa ostatnio wyraźny dołek w swojej karierze i nie może załapać się do skłądu Legii Warszawa. Nadzieję miał dawać Jan Bednarek mający za sobą bardzo dobrą końcówkę sezonu w Southampton i w miarę solidną grę podczas mistrzostw świata. Niestety Bednarek wypadł w pierwszej jedenastki Southampton i nie zapowiada się, żeby w najbliższych tygodniach miało się coś zmienić w tym temacie. Alternetywą pozostają Adam Dźwigała i Marcin Kamiński, ale ten pierwszy notuje średnie występy w średniej Wiśle Płock, a ten drugi dopiero co przeniósł się z Vfl Stuttgardt do Fortuny Duselderf. Czyli wszystko wskazuje na to, że partnerem Kamila Glika będzie piłkarz bez większego ogrania.

Mocne strony:

Dobra forma formacji ofensywnej.

Słabe strony:

Obrona.

Polska – Irlandia kursy bukmacherskie
Oceń ten post