Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

najlepsze kupony

Najlepszy kupon w zakładach wzajemnych to cel większości z nas. Staramy się znaleźć kilka wydarzeń, w których naszym zdaniem mamy przewagę nad bukmacherem. Każdy użytkownik zakładów bukmacherskich ma najprawdopodobniej historię, w której na kuponie nie weszło jedno zdarzenie i tylko przez to nie udało się uzyskać sporej sumy. Bukmacherka nieodłącznie wiąże się z mniejszymi czy większymi niepowodzeniami, szczególnie jeśli obstawiamy zakłady akumulowane, w Polsce znane też czasami pod nazwą „taśmy”. Jeśli chcesz wiedzieć co znaczy mieć najlepszy kupon to postaramy się wyjaśnić co naszym zdaniem na niego się składa. W naszym artykule przyjrzymy się wszystkim kombinacjom, które pozwalają stworzyć najlepszy kuponco nie oznacza wcale, że kupon będzie zwycięski. Najlepszym słowem chyba będzie kupon optymalny, czyli taki, który wykorzystuje najlepsze dostępne możliwości, a reszta zależy od szczęścia, które w bukmacherce jest niezwykle ważne.

Jak stworzyć najlepszy kupon?

Zawsze musisz zwiększać swoje szanse na wygraną i dokładnie analizować rynek. Jak to zrobić ? Czy obstawiać jedno wydarzenie, czy stosować strategie bukmacherskie, czy obstawiać stosunkowo niskie kursy, które teoretycznie wiążą się z najmniejszym ryzykiem ?. Naszym zdaniem kluczową rolę odgrywa prowizja bukmacherska i to ona będzie miała największy wpływ na to co zobaczysz na koncie. Pamiętaj, że w zakładach bukmacherskich czasami opuści Cię szczęście, więc musisz dokonywać mądrych wyborów, a te niekoniecznie związane są z wydarzeniami, które postanowisz ująć na swoim kuponie. Największy wpływ na stan Twojego konta bukmacherskiego będzie miał wybór bukmachera.

Przegląd najlepszych kuponów.

Nie chcemy być nachalni i kierować Cię do jednej wskazanej przez nas firmy bukmacherskiej. W związku z tym, że ciężko na polskim rynku znaleźć analizę gdzie najlepiej obstawiać, zdecydowaliśmy się co tydzień przygotowywać podsumowanie weekendu hitów, w którym sprawdzamy gdzie w danym tygodniu najbardziej opłacało się wysłać kupon bukmacherski. Zauważycie, że zazwyczaj liderzy tego rankingu nie zmieniają się. Oznacza to, że polityka firm bukmacherskich nie ulega cotygodniowym zmianom, a to pozwala grać u trzech-czterech bukmacherów na raz i nie naraża nas na stratę czasu, którą jako gracze musielibyśmy poświęcić na dokładną analizę. Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie, które pobierają najniższą prowizję za postawienie zakładu to zakłady, w których masz dostęp do najwyższych kursów, a co za tym idzie Twoje wygrane będą wyższe. Co mamy na myśli pisząc wyższe ? W przypadku zakładów multi jest to czasami kwota przekraczająca nawet 100 zł, więc różnica jest znacząca i stąd duże znaczenie ma gdzie otworzysz konto i gdzie postawisz kupon. 

Rady przy komponowaniu najlepszych kuponów.

Przede wszystkim zwróć uwagę na to jakie kursy na interesujące Cię wydarzenie wystawili bukmacherzy. Wartość kursów sprawdzisz wyliczając marżę bukmacherską. W tym miejscu piszemy o tym nieco więcej. Bukmacher z najniższą prowizją to taki, u którego są najwyższe kursy. W naszej analizie bierzemy pod uwagi najwyższe rozgrywki piłkarskie z czterech krajów, które są na czele klubowego rankingu UEFA oraz nasz rozgrywki naszej rodzimej ekstraklasy. Drugim ważnym czynnikiem, który musisz wziąć pod uwagę jest to jak dobrze znasz ligę, spotkanie, walkę które chcesz włączyć do swojego kuponu. Bardzo często jest tak, że niższe klasy rozgrywkowe obciążone są wysoką relatywnie wysoką prowizją rzędy 10%-15%. Wówczas Twoje szanse w konfrontacji z bukmacherem mocno spadają. Jeśli jednak uznasz, że jesteś specjalistą lub zauważyłeś błąd analityków bukmacherskich to nie zastanawiaj się tylko dodaj wydarzenie do kuponu. Trzecią zasadą jest wnikliwe zapoznanie się ze statystykami, analizami i zapowiedziami wydarzeń pod kątem bukmacherskim. Możesz to również sprawdzić na naszej stronie, w zakładce zapowiedzi. Staramy się tam na bieżąco uzupełniać kalendarz najważniejszych zbliżających się wydarzeń. Czwartym pomysłem może być zapoznanie się z tym jak typują pozostali użytkownicy. Taka funkcjonalność wprowadził na przykład forBET. Do tej części strony tego bukmachera przejdziesz klikając na „betmarket”. Zespół bukmachera forBET umieszcza tam najciekawsze kupony postawione przez swoich użytkowników. Warto również śledzić profile największych polskich bukmacherów na twitterze. Oczywiście istnieją jeszcze specjalistyczne fora bądź kanały na youtube. Szczególnie polecamy te anglojęzyczne, które tworzone są przez doświadczonych graczy i czasami można wyłapać z nich różne ciekawostki. Co prawda nie zajmują się one kursami bukmacherów legalnie działających w Polsce, ale możesz skorzystać ze różnych cennych wskazówek opracowanych przez specjalistów z branży bukmacherskiej. Ostatnim bardzo istotnym czynnikiem jest wykorzystywanie specjalnych promocji, które zwiększają wartość kuponów. Obecnie najciekawszymi bonusami dostępnymi na polskim rynku są: powiększania o 14% zwycięskich kuponów, które znajdziesz na stronie Totolotka oraz gra bez podatku, która udostępnia FORTUNA. Inną możliwością jest wykorzystanie promocji  Multikozak dostępnej na stronie LV bet, która dotyczy zakładów z przynajmniej czterema sekcjami. W zależności od liczby wybranych sekcji Twoja wygrana będzie powiększona kolejno o: 7,5%, 10%, 15%, 20% i 25%.

najlepsze kupony
4.6 (92.31%) 13 votes