Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

KURSY BUKMACHERSKIE

ZAPOWIEDZI - ANALIZY - TYPY

Liga Mistrzów kursy bukmacheskie

Najbardziej prestiżowe rozgrywki piłkarskie co roku przyciągają wielu miłośników zakładów bukmacherskich. Flagowy produkt UEFA sprawia, że praktycznie co dwa tygodnie możemy emocjonować się hitowymi starciami największych europejskich drużyn. Liga Mistrzów to niezapomniane emocje, bramki, chwile, wielkie i małe niespodzianki, ale też – a może przede wszystkim szansa na postawienie zakładu bukmacherskiego. Liga Mistrzów to jedne z najważniejszych rozgrywek we wszystkich zakładach bukmacherskich. Nie powinien więc dziwić fakt, że praktycznie każdy operator zakładów wzajemnych przygotowuje specjalne promocje na wtorkowe i środowe wieczory z Champions League.

Liga Mistrzów kursy bukmacherskie

1

Totalbet

2,01

2

fortuna

2,54

3

Forbet

2,89

4

etoto

3,53

5

PZBuk

4,20

6

totolotek

4,77

7

Lvbet

4,84

8

milenium

5,00

9

sts

5,26

W związku z tak ogromną popularnością postanowiliśmy aktualizować kursy bukmacherskie na Ligę Mistrzów. Dzięki pracy naszego zespołu dowiesz się, w których zakładach bukmacherskich możesz uzyskać najwięcej. W powyższej tabeli przedstawiamy najwyższe kursy bukmacherskie oraz informację o polityce marżowej jaką prowadzą polscy bukmacherzy na rozgrywki Champions League.

To nie wszystko co postanowiliśmy przygotować dla osób lubiących obstawiać mecze. Oprócz tabeli z prowizjami bukmacherskimi opisujemy najciekawsze mecze i staramy się znaleźć najlepszy tym na wybrane wydarzenie. Możesz też sprawdzić jak kształtuje się oferta na inne rozgrywki i pozostałe sporty, wystarczy, że przejdziesz do artykułu: gdzie są najwyższe kursy bukmacherskie ?.

Promocje bukmacherskie na Ligę Mistrzów

Runda spotkań w Champions League to jedna z najlepszych okazji do wyboru promocji bukmacherskich, ponieważ wiele zakładów w celu przyciągnięcia jak największej liczby graczy oferuje specjalne bonusy na grę. Poniżej przygotowaliśmy przegląd oferty aktualnych i historycznych dostępnych w legalnych zakładach bukmacherskich.

FORTUNA

Na otwarcie sezonu 2018/19 FORTUNA przygotowała promocję „Ekspert, jakiego nie było”, w której proponowała powiększenie kuponu typu Ekspert+ aż do 100 000 złotych. Należało obstawić w systemie 1X2 minimum 10 spośród 16 meczów danej kolejki LM, postawić zakład o wartości 10 zł. W przypadku poprawnego wytypowania wszystkich wybranych spotkań FORTUNA dokładała do wygranej aż 100 000 zł.

To nie wszystkie promocje w FORTUNIE przygotowane z myślą o Lidze Mistrzów, kolejnym bonusem było 20 PLN bez ryzyka jakie otrzymywali zarejestrowani gracze przed rozpoczęciem najbliższej kolejki.

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem FORTUNY to czeka na Ciebie specjalny bonus powitalny. Po wpisaniu kodu promocyjnego FORTUNAVIP otrzymasz 130 zł na zakład bez ryzyka oraz do 400 złotych od pierwszej wpłaty na konto bukmacherskie. Więcej o tym jak odblokować promocję piszemy w artykule poświęconym kodom promocyjnym.

forBET

Ten bukmacher stara się urozmaicić swoja ofertę i na spotkania Champions League. Na przykład na trzecią rundę spotkań w sezonie 2018/19 można było uzyskać bonus za wymienione przez bukmachera zdarzenia, a wśród nich były: 10 zł za każdy gol polaka, 20 złotych za czyste konto Wojciecha Szczęsnego, 20 zł jeśli we wszystkich spotkaniach padnie 47 lub więcej bramek, 50 zł za  wygrane wybranych faworytów i 10 zł na bramkę Cristiano Ronaldo. Inna promocja na Lige Mistrzów polegała na obstawianiu 111 zł lub 222 zł trzech zdarzeń z minimalnym kursem 1,5. W przypadku niepowodzenia bukmacher przekazywał 55 zł lub 111 zł na konto bonusowe.

Jaka promocja przygotowana jest dla nowych użytkowników?. Bonus od trzech pierwszych depozytów, których łączna wartość może dojść do 1200 złotych. Co więcej wykorzystując kod promocyjny otrzymasz dodatkowe 100 zł więcej, aby dowiedzieć się jak to zrobić przejdź do artykułu poświęconego kodowi promocyjnemu forBET.

LVBET

LVBET wyszedł z ofertą „Europejskie Puchary”, w której najlepsi typerzy dostawali nagrody w postaci środków bonusowych do 600 złotych za obstawianie kolejki oraz do 2000 zł za klasyfikację główną. Oprócz tego można było skorzystać ze specjalnej promocji przygotowanej z myślą o użytkownikach korzystających z aplikacji mobilnej LVBET. W tamach akcji bonusowej bukmacher powiększał zwycięskie kupony o 7%.

Główną promocją LVBET jest jednak bonus powitalny, który z naszymi kodami może osiągnąć wartość nawet 1590 PLN, a do tego jest on przyznawany na bardzo oryginalnych zasadach. Warto również zauważyć, że LVBET znany jest z licznych promocji cyklicznych, w tym również na piłkarską Ekstraklasę.

Liga Mistrzów kursy bukmacheskie
4.9 (98.95%) 19 votes