Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

KURSY BUKMACHERSKIE

ZAPOWIEDZI - ANALIZY - TYPY

Lechia – Legia kursy bukmacherskie

Nie mamy wątpliwości, że oczy wszystkich kibiców Ekstraklasy będą w tym tygodniu zwrócone w kierunku Gdańska. Mecz lidera z wiceliderem to pozycja obowiązkowa w naszych zapowiedziach. Lechia Gdańsk jest na dobrej drodze, żeby stać się drużyną, która przerwie mistrzowską passę legionistów. Mamy nadzieje, że tym razem na stadionie w Gdańsku nie zabraknie kibiców oraz emocji. My przyjrzeliśmy się kursom bukmacherskim na Lechia – Legia i sprawdziliśmy najlepsze promocje na hitowe starcie w Ekstraklasie.

Zwycięstwo Lechia33%

Remis30%

Zwycięstwo Legia37%

Lechia - Legia kursy bukmacherskie

Analitycy pracujący dla polskich bukmacherów uważają, że mecz powinien być bardzo wyrównany, ale większe szanse na radość po końcowym gwizdku przyznają zawodnikom Legii. W tej chwili zwycięstwo zespołu ze stolicy Polski szasowane jest na 37%, remis 30%, natomiast prawdopodobieństwo wygranej biało-zielonych wynosi 33%. W przypadku tego meczu warto zauważyć szacunek z jakim podchodzą legalne zakłady bukmacherskie do Legii. Teoretycznie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują przewagę Lechii: wspaniała seria zwycięstw w ostatnich spotkaniach, przewodzenie w tabeli oraz atut własnego boiska to wszystko skłaniałoby na to, że to właśnie gospodarze są faworytami, a jednak bukmacherzy mają na ten temat odmienne zdanie. Jeśli zastanawiasz się gdzie można uzyskać najlepsze kursy na spotkania polskiej Ekstraklasy to zachęcamy do zapoznania się z naszą analizą, w której co tydzień sprawdzamy kursy we wszystkich legalnych zakładach bukmacherskich.

FORTUNA - wybierz ofertę na start.

Zanim przejdziemy do typów na hit Ekstraklasy opiszemy ofertę bonusową FORTUNY, ponieważ wydaje nam się, że właśnie mecze w Gdańsku jest doskonałą okazją do wykorzystania ekskluzywnej promocji, która dostępna jest dla wybranych graczy tego bukmachera. Jeśli przy rejestracji posłużysz się kodem promocyjnym FOTUNA otrzymasz zakład bez ryzyka w wysokości 130 zł oraz bonus od depozytu do 400 złotych. Dlaczego akurat takie przekonanie, że niedzielne spotkanie jest najlepszą okazją na skorzystanie z oferty ?. Przede wszystkim ze względu na zakład bez ryzyka. Kursy na każde rozstrzygnięcie się wywindowały powyżej 2.00 i chyba nie ma lepszej okazji do uruchomienia zakładu bez ryzyka. Na czym polega ten typ promocji ? Twój pierwszy zakład zostanie rozliczony jedynie wówczas gdy kupon okaże się zwycięski. FORTUNA liczy tę promocję aż do 130 zł, a to oznacza, że możesz za taką kwotę zagrać i jeśli nie uda Ci się wygrać to pieniądze (pomniejszone jedynie o należy 12% podatek) pozostaną na Twoim koncie i dalej będziesz mógł za nie grać. Dlatego też warto w tego typu sytuacjach grać na wyższe kursy, ryzykując nieco więcej. 

kod promocyjny fortuna

Typy na Lechia - Legia.

Przy wysokich kursach i braku pewności co do zwycięscy warto brać pod uwagę zakłady – draw no bet, w których w przypadku remisu kupo nie będzie rozliczony. Oczywiście w takiej sytuacji kursy na wygraną obydwu drużyn są odpowiednio niższe, ale akurat w przypadku meczu Lechia – Legia, wciąż wydają się być atrakcyjne. My obstawimy zwycięstwo Legii w systemie DNB, które w FORTUNIE wyceniane jest na 1.78. Jeśli ktoś chce postawić zakład – spotkanie bez remisu na Lechię to kurs jest odrobinę lepszy, ponieważ wynosi 1.90. Drugi kupon jaki postawimy na ten mecz to „obie drużyny strzelą gola – NIE” z kursem 2.12. Znając specyfikę szlagierowych spotkań Ekstraklasy to spodziewamy się, że zarówno Legia jak i Lechia ostrożnie podejdą do spotkania i nie spodziewamy się być świadkami wielu bramek na Energa Arenie. Do tego ostatnie bezpośrednie mecze Lechii i Legi nie obfitowały w wiele bramek.

Lechia – Legia kursy bukmacherskie
5 (99.13%) 23 votes