Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

KURSY BUKMACHERSKIE

ZAPOWIEDZI - ANALIZY - TYPY

KSW 47 – kursy bukmacherskie

W sobotę, 23.03.2019, w hali Atlas Arena w Łodzi, odbędzie się kolejna odsłona gali Konfrontacji Sztuk Walki, tym razem o numerze 47. Właściciele największej federacji mieszanych sztuk walki w Europie, czyli Maciej Kawulski i Martin Lewandowski, zadbali o to, by fani tej błyskawicznie rozwijającej się dyscypliny mogli po raz kolejny doświadczyć sportowych emocji na najwyższym poziomie. Karta walk KSW 47 przedstawia się następująco:

Tomasz Narkun (16-2) vs Phil de Fries (16-6)

Mariusz Pudzianowski (12-6) vs Szymon Kołecki (6-1)

Borys Mańkowski (19-7-1) vs Norman Parke (25-6)

Satoshi ishii (19-8) vs Fernando Rodrigues Jr. (12-4)

Damian Janikowski (3-1) vs Aleksandar Ilić (10-2)

Marcin Wrzosek (13-5) vs Daniel Torres (8-4)

Dawid Gralka (6-2) vs Paweł Polityło (3-1)

Karolina Owczarz (1-0) vs Aleksandra Rola (2-0)

Maciej Kazieczko (4-1) vs Bartłomiej Kopera (9-4)

Trzeba przyznać, że najmocniej obsadzona na tej gali będzie waga ciężka. Gwoździem programu będzie pojedynek Tomasza Narkuna z Philem de Friesem o należący do Anglika pas kategorii ciężkiej. Hitowo zapowiada się również bój dwóch legendarnych polskich siłaczy, Mariusza Pudzianowskiego i Szymona Kołeckiego. Stawką tego pojedynku będzie przede wszystkim prestiż, jednak sama walka elektryzuje chyba wszystkich fanów sportów siłowych w Polsce – w końcu naprzeciw siebie staną pięciokrotny mistrz świata strongmanów i mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów. Ostatnim pojedynkiem w najcięższej kategorii wagowej będzie tego wieczoru debiut Satoshiego Ishii’ego – złotego medalisty  olimpijskiego w judo – w największej polskiej federacji MMA. Jego rywalem będzie były mistrz KSW, Fernando Rodrigues Jr.

Oczywiście, najbliższa gala Konfrontacji Sztuk Walki to nie tylko waga ciężka. W Oktagonie zobaczymy jeszcze m. in. Damiana Janikowskiego, Borysa Mańkowskiego, Marcina Wrzoska czy Macieja Kazieczko. Każdy fan MMA powinien znaleźć coś dla siebie. Usatysfakcjonowani powinni czuć się również fani typowania. Legalni polscy bukmacherzy zdążyli już wystawić kursy bukmacherskie na KSW 47. Dowiedzmy się więc, gdzie najbardziej opłaca się typować to wydarzenie i w czyją wygraną warto inwestować.

Kursy bukmacherskie na KSW 47

Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej ofertom kursowym polskich buków na wszystkie pojedynki gali w Łodzi


Jako, że MMA to sport nieprzewidywalny, i tak naprawdę jeden cios lub moment nieuwagi mogą zadecydować o rezultacie walki. Trudno jest wskazać któregokolwiek z fighterów jak murowanego kandydata do wygranej. Niemniej, bukmacherzy dość wyraźnie typują w rolach faworytów m. in. Damiana Janikowskiego, Borysa Mańkowskiego, Marcina Wrzoska, Mariusza Pudzianowskiego czy Tomasza Narkuna.

Obstawiaj gale największych federacji MMA u bukmachera Totolotek

totolotek kod promocyjny

MMA to obecnie bez dwóch zdań jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie. Liczba osób trenujących ten sport stale rośnie, podobnie zresztą jak liczba fanów skupiających się na śledzeniu pojedynków topowych federacji przed telewizorem i w Internecie. Do największych federacji MMA na świecie należą UFC, Bellator, M-1 Global, a także nasze rodzime KSW. Jeśli i Ty interesujesz się pojedynkami zawodowych fighterów i chciałbyś zainwestować pieniądze w typowanie,, to polecamy skorzystać z usług Totolotka. To najstarszy, a zarazem jeden z największych bukmacherów na polskim rynku. Ma w swojej ofercie również pojedynki najważniejszych federacji MMA. Do tego każdy gracz, który zarejestruje u niego konto będzie miał okazję zyskać na atrakcyjnym bonusie powitalnym o wartości 1000 PLN oraz na freebecie w wysokości 20 PLN. Jeśli dodatkowo skorzystasz z naszych kodów promocyjnych, to będziesz mógł zyskać dodatkowe 50 PLN do bonusu od depozytu i 10 PLN do freebetu. Nie zwlekaj więc – załóż konto w Totolotku i zacznij typować MMA już dziś!

KSW 47: kursy bukmacherskie – analizy walk

Przejdźmy więc do kluczowego punktu naszej recenzji, a więc do analizy pojedynków gali KSW 47: X-Warriors w łódzkiej Atlas Arenie.

Tomasz Narkun – Phil de Fries 

Pojedynek mistrzów KSW w dwóch najcięższych kategoriach. Obydwaj doskonale czują się w parterze, ponieważ specjalizują się przede wszystkim w brazylijskim ju-jitsu. Doskonale widać to po statystykach – mają na koncie po 16 wygranych, które po 12 razy kończyli przez poddane swoich rywali. Mimo to nieco lepszy bilans ma nasz rodak, który w swojej karierze przegrał tylko 2 walki. Brytyjczyk z kolei sześciokrotnie schodził z ringu pokonany. Nie oznacza to jednak, że Tomasz Narkun jest faworytem tego pojedynku. Przede wszystkim, popularny „Żyrafa” jest od swojego rywala 3 cm niższy i ma 6 cm krótszy zasięg ramion. Do tego na co dzień walczy w kategorii do 93 kg, podczas gdy jego rywal do Oktagonu wnosi na ogół w okolicach 120 kg. Ponadto, za Anglikiem przemawia doświadczenie, ponieważ w swojej bogatej zawodowej karierze brał udział w galach UFC, Bellator i M-1 Global. Tym samym, nie stawiałbym naszego rodaka w roli faworyta. Bardziej prawdopodobna wydaje się wygrana De Friesa, najprawdopodobniej przed czasem.

Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki 

Pojedynek dwóch ikon sportów siłowych, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Mówimy w końcu o multimedalistach światowych imprez w zawodach strongmanów (Pudzian) i w podnoszeniu ciężarów (Kołecki). Ich walka ma szansę na stałe zapisać się w historii MMA nad Wisłą. Trudno jest jednak wskazać tutaj jednoznacznie faworyta. Po raz kolejny mamy tu do czynienia z zawodnikami wywodzącymi się różnych kategorii wagowych – Pudzian to naturalny ciężki, a jego rywal większość swojej kariery sportowej spędził w kategorii półciężkiej. Ponadto, obydwaj fighterzy różnią się od siebie pod względem doświadczenia w MMA. Pudzian, który prawie wszystkie swoje zawodowe walki stoczył dla federacji Kawulskiego i Lewandowskiego, miał okazję walczyć ze znanymi i cenionymi rywalami. Z kolei Kołecki, dla którego będzie to debiut w KSW, rywalizował do tej pory na nieco mniejszych galach PLMMA i Babilon MMA i pojedynek z Pudzianem będzie najważniejszy w jego karierze. Mimo iż bez wątpienia pokazał już, że bić się potrafi, to raczej ciężko będzie mu pokonać bardziej doświadczonego rywala. Stawiamy więc na wygraną Pudziana, najprawdopodobniej przez decyzję.

Borys Mańkowski – Norman Parke 

„Diabeł Tasmański” wraca do klatki. Po srogim laniu jakie sprawił mu Roberto Soldić i utracie pasa kategorii półciężkiej, Mańkowski będzie miał okazję powrócić na zwycięską ścieżkę po ponad rocznej przerwie od zawodowych walk. O wygraną będzie jednak niezwykle trudno, gdyż jego rywalem będzie nieobliczalny Norman Parke. Między Polakiem a Irlandczykiem z północy jest sporo złej krwi. Na szczęście teraz będą mieli okazję wyjaśnić sobie pewne kwestie sporne. Niestety, forma Polaka stoi pod dużym znakiem zapytania i to chyba w Parke’u należy upatrywać faworyta tej walki.

Satoshi ishii – Fernando Rodrigues Jr.

Debiut legendy światowego judo w Oktagonie KSW. Faktem jest, że złoty medalista IO w Pekinie miał w zawodowym MMA dość trudne początki, jednak z czasem nabrał pewności siebie i ma za sobą serię 5 wygranych walk na mniejszych galach w Europie oraz w rodzimej Japonii. Co ciekawe na rozkładzie ma m. in. aktualnego mistrza KSW, Phila de Friesa. Wydaje się, że powinien być w stanie pokonać Brazylijczyka, dla którego najbliższa walka może być bojem o być albo nie być w KSW. Nasz typ to wygrana Japończyka przez submission. Ishii wejdzie do ringu równo 3 tygodnie od swojej ostatniej zawodowej walki.

Damian Janikowski (3-1, 3 KO) –  Aleksandar Ilić (10-2, 6 KO, 2 Sub)

Typowany na gwiazdę polskiego MMA w wadze średniej Damian Janikowski ma sporo do udowodnienia po ostatniej porażce z Michałem Materlą. Jego rywalem będzie specjalizujący się w stójce Serb. Bardzo ważna walka dla Polaka w kontekście jego dalszej kariery. Mimo iż już zdążyliśmy się przekonać, że ma spory potencjał, to na pewno będzie musiał być ostrożny. Mimo to, typujemy wygraną polskiego medalisty IO w Londynie przez KO.

Marcin Wrzosek (13-5, 5 KO, 3 Sub) – Daniel Torres (8-4, 4 KO, 1 Sub)

Były mistrz KSW w wadze piórkowej będzie chciał udowodnić, że mimo porażek z Koike Erbstem i Salahdine Parnasse w dalszym ciągu należy do czołowych fighterów tej kategorii w KSW. Dla jego brazylijskiego rywala będzie to trzecia walka w polskiej federacji. Podczas KSW 46 przegrał z Romanem Szymańskim, którego Wrzosek ma z kolei na rozkładzie. Tym samym, nasz typ to wygrana Wrzoska, najprawdopodobniej przez decyzję.

Dawid Gralka (6-2, 4 Sub) – Paweł Polityło (3-1)

Pojedynek dwóch obiecujących zawodników MMA w wadze koguciej. Dla każdego z nich będzie to druga w karierze walka dla KSW. Warto odnotować, że w swoich debiutach obydwaj przegrali. Naszym faworytem jest dobrze walczący w parterze Gralka.

Karolina Owczarz (1-0, 1 Sub) – Aleksandra Rola (2-0)

Jedyny pojedynek pań na łódzkiej gali. Mimo iż bukmacherzy optują za wygraną Aleksandry Roli, my jesteśmy skorzy postawić pieniądze na Karolinę Owczarz – znaną dziennikarkę sportową, która w wieku juniorskim była świetnie zapowiadającą się bokserką.

Maciej Kazieczko (4-1, 2 KO) – Bartłomiej Kopera (9-4, 7 Sub)

Walka dwóch zdolnych fighterów wagi piórkowej. Wygrany wykona krok w kierunku walki o tytuł. Naszym faworytem jest bez dwóch zdań efektownie walczący Maciej Kazieczko, który może w polskim MMA jeszcze sporo namieszać.

KSW 47 – kursy bukmacherskie
4.5 (89.33%) 15 votes