Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

KURSY BUKMACHERSKIE

ZAPOWIEDZI - ANALIZY - TYPY

Fortuna recenzja

RECENZJA FORTUNA

Zakłady bukmacherskie Fortuna należą do
Fortuna Entertainment Group –
zdecydowanie największej firmy
oferującej zakłady na rynku
Europy Środkowo-Wschodniej.
Poniżej zrecenzowaliśmy ofertę
tego bukmachera.

Punkty tej grupy dostępne są w Czechach, na Słowacji, w Polsce, Rumunii oraz Chorwacji. Nie dziwi więc fakt, że efortuna.pl jest jednym z najbardziej dopracowanych i czytelnych internetowych serwisów bukmacherskich na polskim rynku.

Ocena kursów bukmacherskich

Marże bukmacherskie w Fortunie – Styczeń 2019

4,63% Ekstraklasa
3,36% Premier League
3,86% Bundesliga
4,02% La Liga
4,19% Serie A

Przy ocenie kursów bukmacherskich bierzemy pod uwagę wysokość marży. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak akutualnie wypadają zakłady bukmacherskie FORTUNA przejdź do naszego artykułu gdzie porównujemy kto ma najlepsze kursy bukmacherskie. W tabeli uwzględniamy najchętniej obstawiane przez polaków sporty czyli piłkę nożną (liga mistrzów, ekstraklasa, liga narodów, premier league, la liga, bundesliga, serie a) żużel, hokej.

Przejdź do Fortuny

Kursy bukmacherskie i rynku na piłkę nożną

Nasza ocena80%

Zazwyczaj w Fortunie możemy obstawić 3 poziomy rozgrywkowe w Polsce: Ekstraklasę, 1 ligę oraz 2 ligę. Rzadko pojawiają się zakłady na niższe ligi. Oczywiście oferta na zdarzenia w 2 lidze jest zazwyczaj jest mocno ograniczona, natomiast przeglądając niższe ligi warto zwrócić uwagę na kursy oferowane przez fortunę na rozgrywki zaplecza ekstraklasy, ponieważ ich tytułowym sponsorem jest właśnie Fortuna. Co za tym idzie zazwyczaj można trafić na specjalne promocje lub wyższe kursy na poszczególne mecze.

Decydując się na stawianie zakładów na niższe ligi musisz pamiętać, o tym, że bukmacher zabezpiecza się wyższymi marżami, które zazwyczaj obcują w granicach 8-10%. W serwisie fortuny nie zapomniano oczywiście o pozostałych rozgrywkach w Europie. Znajdziesz tu między innymi spotkania 3 ligi angielskiej, niemieckiej , a nawet islandzkiej i fińskiej (niestety w tych przypadkach marża bukmacherska wynosi zazwycza dużo powyżej 10%). Pasjonaci futbolu na pewno zadowoleni będą z liczby zakładów na najważniejsze ligi europejskie. Stosunkowo bogata oferta oraz relatywnie niskie marże, na pewno powinny sprostać wymaganiom doświadczonych typerów. Podobnie jak pozostali bukmacherzy FORTUNA często oferuje zakłady specjalne na piłkę nożną. Tego typu zakłady należy obserwować przede wszystkim w okresie okienka transferowego, przed startem rozgrywek piłkarskich oraz przed galami piłkarskimi podsumowującymi rok.

Tenis ziemny - wysokość marż bukmacherskich

Tenis jest jednym z ulubionych sportów użytkowników zakładów bukmacherskich. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że rozgrywki tenisa ziemnego niosą za sobą wiele zwrotów akcji oraz wiele opcji kombinacji zdarzeń bukmacherskich. Na stronie FORTUNY godna polecenia jest zakładka z wynikami na żywo. Przede wszystkim niektóre spotkania mają włączoną opcję streamu online, dzięki czemu użytkownik na bieżąco śledzi spotkanie. Drugą funkcjonalnością jest tracker meczowy, który wyświetla wszystkie najważniejsze zdarzenia w czasie bieżącym, poza tym bardzo przydatna jest czasami opcja czatu online. Nie zabrakło również statystyk meczowych w czasie rzeczywistym. Jak wyglądają kursy bukmacherskie na tenis w Fortunie?.

Nasza ocena85%

Oczywiście wszystko zależy od rodzaju rozgrywek. Najniższa marża stosowana jest zazwyczaj w przypadku rozgrywek w ramach Wielkiego Szlema (5% – 9%), porównywalną marżę FORTUNA nakłada na rozgrywki Masters Series 1000 czy też ATP World Tour 500. Najwyższe marże (powyżej 10%) – czemu nie można specjalnie się dziwić nakładane są na Challangery i Futuresy

Skoki narciarskie

Zimą wśród polskich użytkowników można zauważyć rosnące zainteresowanie skokami narciarskimi. Oczywiście skala zależy zazwyczaj od formy polskich skoczków, ale nie zmienia to faktu, że od grudnia do marca bukmacherzy dużo uwagi poświęcają na kursy na skoki narciarskie. Zespół FORTUNY nie zapomina oczywiście o użytkownikach śledzących zmagania na skoczniach i co roku przygotowuje między innymi zakłady typu Head2head. Skoki narciarskie dają niestety ograniczoną możliwość obstawiania, więc zazwyczaj korzystają z nich pasjonaci.

Boks i MMA

Dynamiczny rozwój KSW spowodował, że Polacy coraz częściej sprawdzają kursy na MMA. Należy jednak pamiętać, że wyniki w przypadku tego sportu często są nieprzewidywalne. Szczególnie, że KSW wciąż stara się na głównych galach organizować przynajmniej jeden freak fight. Najniższe marże nakładane są na pojedynki organizowane przez federację UFC, na drugim miejscu umieścilibyśmy marże na KSW. Im mniej znana federacja tym wyższa marża, więc w przypadku MMA uważamy, że lepiej skupić się na KSW i UFC. Niestety w przypadku sportów walki wciąż największym problemem pozostaje mała liczba zdarzeń.

Podobnie jest w przypadku boksu. O ile najważniejsze walki skupiają większą widownię o tyle nie przekłada się to na specjalną ofertę bukmacherską.

Promocje dostępne na stronie

Fortuna oferuje pakiet promocji na start, które dostępne są dla wszystkich graczy, którzy w formularzu rejestracyjnym użyją kodu promocyjnego FORTUNA. Pierwszym bonusem przypisanym dla nowego użytkownika jest 120 zł na zakład bez ryzyka, drugą atrakcją przygotowaną przez tego bukmachera jest bonus od depozytu w wysokości 100% do 400 złotych, natomiast trzecią bonus bez depozytu w wysokości 10 zł. Aby odblokować najwyższe promocje musisz wpisać kod promocyjny FORTUNAVIP.

Obsługa klienta i metody płatności

Bukmacher zapewnia kompleksową obsługę klienta. Użytkownicy mogą skorzystać z czatu na żywo, formularza kontaktowego, a także z połączenia telefonicznego. Oprócz tego zespół FORTUNA przygotował zakładkę z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Jeśli chodzi o metody płatności to zapewniona jest pełna obsługa. Możesz skorzystać w e-walletów typu Skrill, z kart kredytowych i debetowych visa i mastercard oraz z bankowości elektronicznej.

Ocena końcowa

Fortuna to jeden z tych bukmacherów, których należy brać pod uwagę przy zakładaniu konta. Po pierwsze licencja Ministerstwa Finansów, po drugie stabilna sytuacja finansowa spółki, po trzecie jasna strategia rozwoju spółki, oferta bonusowa i niskie marże bukmacherskie na najbardziej znane rozgrywki sprawiają, że ten bukmacher planuje się w czołówce zakładów w Polsce.

Fortuna recenzja
Oceń ten post

Zostaw wiadomość