Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

KURSY BUKMACHERSKIE

ZAPOWIEDZI - ANALIZY - TYPY

Fame MMA 3 – kursy bukmacherskie

Łódź w najbliższym czasie stanie się stolicą polskiego MMA. Obok gali cenionego KSW, w Atlas Arenie zobaczymy również zmagania wojowników-amatorów podczas trzeciej odsłony gali „freak fighterów” z cyklu Fame MMA. Odbędzie się ona już 30 marca. Do klatki po raz kolejny wejdą celebryci na co dzień trudniący się głównie działalnością w mediach społecznościowych oraz w serwisie Youtube. O trzecim wydaniu tej gali głośno jest głównie za sprawą debiutu Moniki „Esmerki” Godlewskiej w formule MMA. Nie zabraknie również innych „gwiazd” polskich Internetów. Bukmacherski patronat nad tym wydarzeniem po raz kolejny zapewnił LV BET, który ma wyłączność na ofertę kursową, a transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć w systemie pay-per-view w oficjalnym serwisie tego wydarzenia, Fame TV.

Gwiazd nie zabraknie również w zespole organizacyjnym tego wydarzenia. Głównymi komentatorami Fame MMA będą Paweł „Trybson” Trybała i Marek „Adbuster” Hoffman. Nie zabraknie również złośliwych komentarzy wprost z Loży Szyderców, w której zasiadać będą Paris Platynov i Xayoo. Konferansjerem będzie Arek Pawłowski, a sekundować mu będą piękne Ring Girls, a wśród nich Agata Woda, Dajana Kramarczyk, Julia Madaj i Weronika Jezierska. Wyjątkowo bogato obsadzony będzie również VIP Room, w którym zasiądą m. in. Stuu, Ztrolowany czy Z Dvpy. Najciekawiej jednak przedstawia się obsada celebrytów, którzy pojawią się w klatce, a wśród nich przedstawiciele świata celebryckiego, znani Youtberzy, muzycy disco polo, a nawet raperzy.

W naszym dzisiejszym artykule przyjrzymy się temu wydarzeniu nieco bliżej i spróbujemy wytypować, którzy fighterzy mają większe szanse na wygraną.

Kursy bukmacherskie na Fame MMA 3

Zaczynamy, jak zwykle zresztą, od kursów bukmacherskich na to wydarzenie. Wyłączność na wystawianie kursów na tę galę po raz kolejny ma LV BET.

Fighter 1 Kurs Fighter 2 Kurs
Szymon “Isamu” Kasprzyk 1,20 Daniel “DeeJayPallaside” Pawlak 4,20
Dawid Malczyński 1.46 Amadeusz “Ferrari” Roślik 2.55
Marta “Linkimaster” Linkiewicz 1,35 Monika “Esmeralda” Godlewska 3,0
Piotr “Bonus BGC” Witczak 1.75 Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień 2.0
Filip “Filipek” Marcinek 1,57 Patryk “Ryba” Karaś 2,30
Dawid “Ambro” Ambroziak 1.40 Kasjusz “Don Kasjo” Życiński 2.80
Bartek “Ruby” Brzeziński 2.20 Krystian “Krycha” Wilczak 1.60
Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski 5,0 Marcin “Mnich Terminator” Wójcik 1.15
Kamil Hassan 1,60 Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka 2,20

Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie znajdziesz najlepsze kursy na inne gale MMA, to zapoznaj się z naszym artykułem.

Jak widać, większość walk ma swoich zdecydowanych faworytów, a są nimi m. in. Dawid Ambroziak, Szymon Kasprzyk, Dawid Malczyński, Kamil Hassan i Marcin Wójcik. Nas zaszokował bardzo wysoki kurs na Monikę Godlewską. Faktem jest, że jej rywalka to również znana przedstawicielka internetowej patologii, jednak nie stawiałbym jej w roli aż tak zdecydowanej faworytki. Zdaniem bukmacherów, jako najbardziej wyrównane zapowiadają się walki Ruby’ego z Krychą, Bonusa ze Złotówą i Hassana z Wiewiórem.

Typuj gale Fame MMA w LV BET

Jeśli jesteś zainteresowany typowaniem tego wydarzenia, to jedynym bukmacherem, który ma je w swojej ofercie jest LV BET. Operator ten działa na polskim rynku od niespełna trzech lat, jednak już zdążył zaskarbić sobie sympatię sporego grona klientów, w dużej mierze ludzi młodych. Popularność w grupie najmłodszych typerów LV BET zawdzięcza bardzo bogatej ofercie e-sportowej, a także wspieraniu wydarzeń powiązanych z tą dyscypliną. Ponadto, każdy gracz, który zakłada konto u tego buka ma możliwość zyskania na wysokim bonusie powitalnym w wysokości do 1500 PLN oraz na darmowym zakładzie o wartości 50 PLN. Dodatkowo, jeśli skorzystasz z naszego kodu promocyjnego, będziesz mógł zdobyć bonus bez depozytu 20 PLN. Oferta powitalna LV BET bez dwóch zdań należy do najlepszych na rynku.

Fame MMA 3 – walki

Szymon „Isamu” Kasprzyk – Daniel „Deejaypallaside” Pawlak

Walka wieczoru w kategorii zbliżonej do średniej. Obydwaj zawodnicy nie mają doświadczenia w zawodowym MMA, jednak każdy z nich ostro trenował pod okiem czołowych polskich fachowców w tej dyscyplinie. Faworytem buków i typerów, i to zdecydowanym, jest Kasprzyk, który na co dzień zajmuje się e-sportem.

Dawid Malczyński – Amadeusz „Ferrari” Roślik

Walka o pas Fame MMA w wadze półśredniej! Aktualnym mistrzem jest Malczyński, który ma na rozkładzie Adriana „Polaka” Polańskiego. Youtuber w ostatnim czasie ostro trenuje. Ma również bardzo dobre warunki fizyczne (190 cm wzrostu). To on będzie faworytem tej walki.

Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Monika „Esmeralda” Godlewska

Hitowo zapowiadająca się walka patoinfluencerki Linkiewicz z patowokalistką Godlewską. Faworytką jest ta pierwsza, która stała się sławna dzięki snapchatowemu wyznaniu, że uprawiała seks z członkami znanej rapowej grupy. Z kolei Esmerkę zna już chyba cała Polska. Strasznie trudno jest kierować swoją sympatię w kierunku którejkolwiek z nich, jednak zakład na Godlewską wydaje się mieć niezłe value.

Piotr „Bonus BGC” Witczak – Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień

Pojedynek dwóch popularnych Youtuberów w wadze super ciężkiej. Wojownicy wniosą do ringu blisko ćwierć tony. Faworytem na papierze wydaje się „doświadczony” Bonus, jednak naszym zdaniem poniesie on kolejną porażkę. Kursy na Szymona Września stale spadają.

Filip „Filipek” Marcinek – Patryk „Ryba” Karaś

Walka znanych w środowisku raperów i freestyle’owców. Dla obydwu będzie to debiut w MMA. Warunki fizyczne przemawiają lekko na korzyść Karasia, który jest 7 cm wyższy. Kursy jednak wyraźnie wskazują na wygraną Filipka.

Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

Pojedynek celebrytów znanych z programu „Eks na plaży”. Faworytem zdaniem bukmacherów jest „Ambro”, który na pierwszym Fame MMA rozprawił się z Dawidem Ozdobą. Dla Życińskiego będzie z kolei debiut. Byłbym ostrożny z faworyzowaniem Ambroziaka, ponieważ jego rywal ma bardzo dużą przewagę warunków fizycznych.  

Krystian „Krycha” Wilczak – Bartek „Ruby” Brzeziński

Kolejna walka byłych uczestników popularnego programu autorstwa MTV. Faworytem jest „Krycha”, dla którego będzie to druga walka na Fame MMA. W swoim debiucie bez większych trudności pokonał Huberta „Kena” Korczaka.

Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski – Marcin „Mnich Terminator” Wójcik

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku zdaniem bukmacherów i typerów jest „Mnich Terminator”. Kurs na niego jest bardzo niski, a do tego ciągle spada. Jego rywal przegrał nawet z Bonusem BGC więc wątpliwe jest, by i tym razem zanotował wygraną.

Kamil Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Walka dwóch prawdziwych wojowników MMA. „Wiewiór” zadebiutował na pierwszej gali Fame MMA, gdzie przegrał z 40 kg cięższym Michałem Handke. Faworytem bukmacherów jest jednak świetnie zapowiadający się Hassan. Mimo to obstawiam wygraną Maksymiliana Wiewiórki, który w swoim debiucie pokazał się ze świetnej strony.

Fame MMA 3 – kursy bukmacherskie
5 (100%) 1 vote