Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

KURSY BUKMACHERSKIE

ZAPOWIEDZI - ANALIZY - TYPY

etoto recenzja

RECENZJA ETOTO

Gdyby na początku roku 2018 ktoś nam
powiedział, że etoto będzie jednym z
najlepszych bukmacherów na rynku,
uwierzcie, ale chyba potraktowalibyś-
my tę zapowiedź śmiechem.
Natomiast to co się stało z witry-
ną etoto na wiosnę 2018
przeszło nasze

najśmielsze oczekiwania. Wyjątkowo przemyślana zmiana, uwzględniająca prawie wszystkie trandy na rynku plus bardzo dobrze skonstruowana kampania marketingowa z wykorzystaniem Mateusza Borka, Tomasza Hajty, Romana Kołtonia i Michała Pola spowodowała, że etoto zaczęto wymieniać obok największych graczy na polskim rynku.

Ocena kursów bukmacherskich

Marże bukmacherskie w etoto – Styczeń 2019

1,89% Ekstraklasa
4,73% Premier League
5,39% Bundesliga
4,92% La Liga
4,63% Serie A

Stale monitorujemy wysokość kursów bukmacherskich za pomocą bardzo przydatnego narzędzia jakim jest kalkulator marży bukmacherskiej. Sprawdzamy co tydzień wysokość oferty na najbardziej popularne rozgrywki oraz na najbardziej popularne sporty. Co miesiąc robimy podsumowanie, w którym sprawdzamy gdzie najbardziej opłacało się stawiać zakłady. Jeśli jesteś zainteresowany tą informacją, wystarczy, że klikniesz w ten link. Przeniesie się on do artykułu, w którym zebrani są wszyscy legalni bukmacherzy i ich marże na kursy bukmacherskie.

Przejdź do etoto

Opcje bukmacherskie na piłkę nożną

Nasza ocena80%

Część poświęconą analizie oferty etoto zaczynamy od możliwości obstawiania rodzimych rozgrywek piłkarskich. W serwisie tego bukmachera masz możliwość wysyłania kuponów na rozgrywki Ekstraklasy, 1 ligi, 2 ligi oraz wszystkich grup czwartego poziomu rozgrywkowego w Polsce, czyli 3 ligi. Jak widzicie kursy bukmacherskie etoto na Ekstraklasę mieszczą się mniej więcej w połowie stawki wśród polskich bukmacherów, ale wciąż są na poziomie, który jest atrakcyjny dla użytkowników. Inaczej rzecz ma się z niższymi ligami, ale jest to zrozumiałe ze względu na wielkość rynku i liczbę oddsmakerów zajmujacych się pojedynkami mniej zamożnych klubów.

Fani piłki nożnej na wyspach będą w pełni zadowoleni, ponieważ etoto udostępnia 5 poziomów rozgrywkowych oraz pojedynki rozgrywane w ramach pucharu ligi oraz pucharu Anglii. Na uwagę zasługuje podział rozgrywek na poszczególne dywizję, więc nie musisz wiele czasu tracić, żeby obstawić np. Northen League, National North lub national South. Kursy bukmacherskie etoto na Premier League są naprawdę konkurencyjne i przekraczają nieznacznie 5%, więc jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert.
Bardzo szeroka jest oferta na rozgrywki naszych zachodnich sąsiadów. Oprócz Bundesligi, 2.Bundesligi, 3.Bundesligi gracz znajdzie rozgrywki lig regionalnych w tym region ligi i oberligi. Niestety w tym przypadku marże są bardzo wysokie, więc ewentualnie szukanie value betów podarowalibyśmy sobie w tym przypadku.
Zespół etoto pomyślał nad zwiększeniem funkcjonalności zakładki z piłką nożną i wdrożył pomysł, w którym najchętniej obstawiane ligi wyskakują jako pierwsze, wiec nie musimy szukać ich w gąszczu mniej popularnych rozgrywek ligowych.

Oferta na tenis ziemny

W tym miejscu musimy trochę ponarzekać na to jak pracownicy etoto ułożyli sekcję z zakładami na tenis. Niestety, ale podział rozgrywek na poszczególne kraje nie jest najlepszym pomysłem i naszym zdaniem powoduje, że wiele osób gubi się i rezygnuje z zakładów. Najlepszą opcją sortowania tenisa jest wyszczególnienie turniejów rangi Wielkiego Szlema, ATP, Mastersów, WTA, ITF i Challengerów. Niemniej kursy na tenis nie prezentują się najgorzej i jeśli chodzi o polskich, legalnych bukmacherów po etoto pod względem marży na tenis ociera się zazwyczaj o podium. Natomiast tenis to jeden z najchętniej obstawianych sportów live. Na etoto wygląda to w ten sposób, że zakładka na żywo jest dla nas bardziej czytelna niż zakładka z kursami przedmeczowymi. Tracker meczowy podobny do standardów dostępnych u konkurencji, więc nie będziemy się przyczepiać. Jedyny zarzut może dotyczyć braku streamingu online.

Nasza ocena85%

 

Sporty wirtualne

Ten bukmacher nie zdecydował się uruchomić sekcji z zakładami wirtualnymi, więc nie mamy czego recenzować, ale jeśli szukasz tego typu zakładów możesz zapoznać się np. z ofertę forBET zakłady wirtualne, którą opisujemy w tym miejscu.

Bonusy i promocje dostępne na stronie

Właśnie ta część zmieniła się diametralnie w ostatnim czasie. Kiedyś etoto miało zdecydowanie najgorszy bonus na polskim rynku, a obecnie promocje etoto można uznać, ża jedną z lepszych propozycji. Przede wszystkim bonus od depozytu do 500 zł nazwany na stronie „gra ofensywna”, po drugie „gra defensywna” więc bonus bez ryzyka wysokości 50 zł (100% bonusu bez ryzyka), promocja na zakłady na ekstraklasę (freebet 50 zł), suma goli (freebet 50 zł), git typ (również freebet 50 zł) oraz promocja przeznaczona dla graczy grających mobilnie w wysokości 25 zł freebetu. Do tego w weekend stawiając trzy kupony za minimum 50 zł, trzeci w przypadku niepowodzenia zostanie zwrócony (do 100 zł). Jak widzisz możesz nie kwota bonusu, ale liczba powodują, że etoto zyskało wielu zwolenników wśród internautów.

 

Obsługa klienta i metody płatności

Obsługa klienta zapewniona jest na kilka sposobów. Pierwszy to czat dostępny od 9 do 22 (naszym zdaniem można by było wydłużyć nieco godziny funkcjonowania czatu), drugą opcją jest mail (tu obsługa zapewniona jest przez 24 h), a ostatnią możliwością dostępną na stronie jest FAQ. W oczy rzuca się brak infolinii, więc w najbliższym czasie etoto powinno zadbać o osoby chcące się skontaktować telefonicznie.

Metody płatności to kolejna część oferty, która pozostawia jeszcze wiele do życzenia. W tej chwili dostępne są opcje zapewnione przez platformę Przelewy24 oraz obsługa kart mastercard i visa. Na pozostałych stronach bukmacherskich standardem jest paysafecard, tpay, PayU, więc możliwości są tu nieograniczone, a w tej chwili ta część kuleje.

Opinia końcowa

etoto ma jeszcze wiele do poprawy, ale oferta bonusowa prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Na plus zasługuje również przejrzystość serwisu wraz z warstwą graficzną. Natomiast najwiecej do poprawy widzimy w zakładce z zakładami na żywo oraz w metodach płatności. Do tego strona mobilna to w dzisiejszych czasach za mało, żeby zaskarbić sobie sympatię użytkowników, więc z niecierpliwością czekamy na aplikację mobilną.

 

etoto recenzja
Oceń ten post

Zostaw wiadomość