Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

KURSY BUKMACHERSKIE

ZAPOWIEDZI - ANALIZY - TYPY

etoto kod promocyjny

Odbierz bonus w etoto

Bukmacher Etoto działa na naszym rodzimym rynku od 2011 roku. Jest więc znacznie młodszy niż Fortuna, STS, Totolotek czy nawet Milenium, jednak jednocześnie oferuje swoje usługi znacznie dłużej niż LV BET, forBET czy Totalbet. Mimo iż początkowo oferowane przez niego usługi były znacznie ograniczone, na przestrzeni ostatniego roku poczynił on ogromny postęp i można śmiało powiedzieć, że jakością swojej oferty nadrobił bardzo wiele do ścisłej polskiej czołówki. Zmiany dotyczą nie tylko szaty graficznej ale również ilości dostępnych funkcji i rynków. Ponadto, Etoto zaczął oferować szereg promocji zarówno dla swoich nowych, jak i stałych klientów. W dzisiejszym artykule dowiemy się o tym bukmacherze nieco więcej, a przede wszystkim skupimy się na bonusie powitalnym, który zdobyć mogą jego nowi klienci oraz w jaki sposób zmaksymalizować jego wartość dzięki ekskluzywnym kodom promocyjnym, które znajdziesz na naszej stronie. Jeżeli więc interesują Cię usługi tego buka, to koniecznie zapoznaj się z tym tekstem!

Otwarcie konta w etoto z promocją

Na początek dowiedzmy się jednak w jaki sposób założyć konto u tego buka, by jednocześnie mieć możliwość zmaksymalizowania bonusu. Pierwsze co musimy zrobić to wejść na stronę bukmachera etoto.pl i kliknąć w duży czerwony baner u góry ekranu z treścią „ZAŁÓŻ KONTO”. Już po jego kliknięciu niejeden fan zakładów bukmacherskich poczuje się nieco zaskoczony.

Naszym oczom ukaże się bowiem podstrona z dwiema opcjami do wyboru:

– Zagraj o 1078 zł bez ryzyka.

– Odbierz do 2010 zł w bonusach.

Mamy więc możliwość wyboru typu bonusu powitalnego jeszcze przed rozpoczęciem rejestracji. Tego jakie korzyści niesie każda z tych opcji dowiemy się w kolejnym akapicie tego artykułu, a póki co skupimy się na samym procesie rejestracji.

Po wybraniu interesującej nas opcji przejdziemy do formularza rejestracyjnego, który składa się z trzech kroków. W pierwszym z nich wpisujemy swoje dane osobowe, a dokładniej:

– Płeć – do wyboru tradycyjnie mamy dwie opcje, czyli Pan lub Pani.

– Imię – wiadomo.

– Nazwisko – jw.

– Data urodzenia – w formacie dzień miesiąc i rok.

– Email – podajemy swój aktualny adres mailowy. Punkt ważny, ponieważ pod ten adres otrzymamy e-mail weryfikacyjny. Na koniec klikamy czerwony baner o treści „NASTĘPNA”.

W drugiej podstronie musimy uzupełnić kolejne, tym razem nieco bardziej szczegółowe dane, a mianowicie:

– Państwo – domyślnie ustawiona jest „Polska”.

– Narodowość – jw.

– Państwo urodzenia – jw.

– PESEL – podajemy nasz numer PESEL. Jeśli nie znasz go na pamięć, to znajdziesz go w swoim dowodzie tożsamości.

– Typ dokumentu – w tym miejscu podajemy dane i typ naszego dowodu tożsamości. Może to być paszport lub dowód osobisty. W polach znajdujących się poniżej wpisujemy termin jego ważności.

– Numer telefonu komórkowego – podajemy nasz aktualny numer, na który przychodzić będą powiadomienia dotyczące aktualnych promocji.

– Adres – podajemy nazwę naszej ulicy, numer domu i ewentualnie numer mieszkania.

– Miasto – lub miejscowość, w której mieszkamy.

– Kod pocztowy – wiadomo.

Na koniec po raz kolejny klikamy pole „NASTĘPNA”, które przekieruje nas do kolejnej podstrony formularza. W tym miejscu podajemy dane, które będą nam w niedalekiej przyszłości potrzebne do logowania, a dokładniej:

– Login użytkownika – nazwa, którą będziemy logować się na nasze konto u tego bukmachera.

– Hasło – hasło użytkownika musi składać się z od co najmniej 8 do 20 znaków, a do tego zawierać co najmniej trzy spośród następujących znaków: wielkich liter, małych liter, cyfr lub znaków specjalnych. Hasło to potwierdzamy wpisując to samo w kolejnym polu.

– Waluta – wpisujemy walutę, w której obsługiwane jest nasze konto. W przypadku mieszkańców naszego kraju będzie to PLN.

– Kod bonusowy – wpisanie treści w to pole uprawnia nas do uzyskania dodatkowych środków bonusowych w ramach oferty powitalnej.

– Captcha – przepisz kod, by potwierdzić, że jesteś człowiekiem.

Na koniec zaznaczamy jeszcze pola potwierdzające naszą pełnoletność, fakt, że środki, z których korzystamy biorą się z legalnego źródła, a także wyrażamy zgodę na przetwarzanie naszych danych przez spółkę Etoto Zakłady Bukmacherskie. Na koniec klikamy w czerwony baner „Załóż konto”. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem zostaniemy jeszcze poproszeni o dosłanie skanów dowodu tożsamości. Możliwe będzie to po zalogowaniu. Na uzupełnienie dokumentów mamy 90 dni. Jeśli tego nie zrobimy, to nasze konto ulegnie automatycznemu zawieszeniu.

etoto kod bonusowy - korzyści

Przejdźmy więc do opisu obydwu dostępnych typów promocji. Pierwszym z nich jest tzw. „Gra ofensywna”. W przypadku tego bonusu mamy możliwość uzyskania 2100 PLN w trzech transzach, a dokładniej:

– bonus o wartości 100% do 700 PLN za pierwszą wpłatę.

– bonus o wartości 50% do 700 PLN od drugiej wpłaty.

– kolejny bonus o wartości 50% do 700 PLN od trzeciej wpłaty.

Bonus o łącznej wartości przekraczającej 2000 PLN z pewnością działa na wyobraźnię, jednak czy rzeczywiście jest tak różowo jak się na pierwszy rzut oka wydaje? Niestety, nie do końca tak jest. Etoto wymaga bowiem aż pięciokrotnego obrotu sumą wartości depozytu i bonusu. Każdy kupon spełniający wymagania obrotu musi mieć kurs wynoszący co najmniej 2,20 z zastrzeżeniem, że kurs minimalny zdarzeń na kuponie wielokrotnym muszą wynosić co najmniej 1,30. Co gorsza, czas na obrót środkami wynosi jedynie 30 dni.

Drugą z opcji jest „Gra defensywna”, czyli możliwość zdobycia bonusu w formie zakładu bez ryzyka. W tym wypadku, w myśl sloganu podanego na stronie, albo wygrywamy, albo zostaje nam zwrócona kasa. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na to, że grać możemy wyłącznie zakładami trzydrogowymi, takimi jak 1X2. Na pierwszy rzut oka promocja wydaje się bardzo atrakcyjna, jednak maksymalna wartość zwrotu to jedynie 50 PLN, co niestety znacznie zmniejsza atrakcyjność tej oferty. Niemniej, fakt, że w przypadku gdy nasz kupon okaże się nietrafiony nasze środki zostaną zwrócone, z pewnością jest bardzo przyjemny.

etoto opinia końcowa

Bukmacher Etoto z pewnością jest w stanie zadowolić swoją ofertą niejednego fana zakładów bukmacherskich. Niestety, oferta bonusowa tego buka wbrew temu co może wydawać się na pierwszy rzut oka nie należy do najlepszych. Jeżeli więc szukasz buka z wysokim bonusem na start, to warto sbyś rozważył jeszcze inne oferty.

Odbierz bonus w etoto

etoto kod promocyjny
Oceń ten post