Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

KURSY BUKMACHERSKIE

ZAPOWIEDZI - ANALIZY - TYPY

Carlsen – Caruana kursy bukmacherskie

Tym razem sprawdzamy kursy bukmacherskie na jedno z ciekawszych wydarzeń listopada – Mistrzostwa Świata w szachach 2018. Może w Polsce zakłady na szachy nie cieszą się szczególną popularnością, ale na zachodzie Europy wielu typerów obowiązkowo włącza do swoich kuponów wydarzenia związane z szachami. W piątek 9 listopada naprzeciwko siebie usiądą Magnus Carlsen oraz Fabiano Caruana. My sprawdziliśmy jak wyglądają kursy bukmacherskie na Carlsen vs Caruana w polskich zakładach bukmacherskich online.

Zwycięstwo Carlsena58%

Zwycięstwo Caruany42%

Carlsen - Caruana kursy bukmacherskie

fortuna

Sts

Lvbet

Forbet

Etoto

Carlsen

1,43

1,70

1,77

1,85

1,33

Caruana

2,74

3,10

2,01

2,80

3,00

Jak widzicie nie wszystkie zakłady bukmacherskie mają w swojej ofercie pojedynek o Mistrzostwo Świata w szachach, a te które uruchomiły ten rynek mocno różnią się w prognozach. Jeśli zastanawiacie się, który z tych kursów najlepiej opisuje rzeczywistość to w zagranicznych serwisach typerskich mówi się, że szanse Carlsena wahają się w okolicach 1,75, natomiast prawdopodobieństwo zwycięstwa Caruany wynosi ok. 3,20. Sprawdźmy więc co mówi się przed piątkowym pojedynkiem i jak najlepiej podejść do tego spotkania od strony bukmacherskiej.

Carlsen - Caruana typy bukmacherskie

Zdaniem wielu ekspertów będziemy świadkami najbardziej zaciętej rywalizacji od czasów pojedynków Viswanathana Ananda z Weselinem Topałowem w 2010 roku, w którym to indyjski szachista pokonał Bułgara 6,5 do 5,5 a wszystko rozstrzygnęło się w ostatniej, dwunastej rundzie. Czy tym razem będzie podobnie ? Nie ukrywamy, że liczymy na podobne emocje, ale naszym zdaniem jest jeszcze za wcześnie, żeby typować Fabiano Caruanę jako zwycięzcę tego starcia. Oczywiście Amerykanin zrobił w ostatnich latach wielki postęp, ale nie możemy odłożyć na bok wszystkich sukcesów Magnusa Carlsena. Może się wydawać, że norweg stał się gwiazdą pop-kultury, ale nie możemy zapominać, że to jeden z najwybitniejszych szachistów wszechczasów. Naszym zdaniem emocje wokół spotkania podgrzewane są również za sprawą amerykańskich mediów. Po raz pierwszy od czasów Fishera amerykanie maja niekwestionowaną gwiazdę szachów i zainteresowanie oraz nakłady na ten sport gwałtownie wzrosły w ostatnich latach. Carlsen ma na pewno większe doświadczenie w rywalizacji na tym poziomie i dlatego naszym zdaniem mecz zakończy się na korzyść norwega i takie rozstrzygnięcie włączymy do swojego kupony bukmacherskiego.

Gdzie obstawiać Mistrzostwa Świata w szachach 2018 ?

Jak wspominaliśmy na początku nie wszystkie zakłady bukmacherskie wystawiły kursy na to spotkanie. Spośród firm, które zdecydowały się na ten krok warto sprawdzić oferty promocyjne, ponieważ niektóre z nich możemy wykorzystać przy okazji pojedynku Carlsen – Caruana. Osób, które nie posiadają jeszcze konta bukmacherskiego mogą zainteresować promocje związane z kodami promocyjnymi. Za wpisanie specjalnego kodu bonusowego w formularzu rejestracyjnym użytkownicy otrzymują wyższe bonusy startowe. Przykładem tego typu akcji promocyjnej jest bonus za rejestrację w FORTUNIE lub bonus dla nowych użytkowników w LVBET. W pierwszym przypadku nowi gracze otrzymują zakład bez ryzyka o wartości 130 zł. Zakład bez ryzyka to taki typ zakładu, w którym Twój pierwszy kupon bukmacherski rozliczany jest na specjalnych zasadach. Jeśli wygrasz pieniądze trafiają na Twoje konto, natomiast porażka sprawia, że nie tracisz środków i masz możliwość daleszej gry. Innym typem promocji kusi LV BET – który oprócz zakładu bez ryzyka w wysokości 30 zł oferuje bonus powitalny od pierwszego depozytu aż do 1500 zł. Więcej o obydwu promocjach przeczytasz przechodząc do artykułu o kodzie promocyjnym FOTUNA lub o kodzie promocyjnym LV BET.

 

Carlsen – Caruana kursy bukmacherskie
4.8 (95%) 16 votes