Kursy Bukmacherskie Polskich Bukmacherów

KURSY BUKMACHERSKIE

ZAPOWIEDZI - ANALIZY - TYPY

Bonusy bukmacherskie na start

Dziś w polskim Internecie można znaleźć ogromną liczbę bukmacherów internetowych, którzy oferują swoje usługi miłośnikom sportu i hazardu. Kilka lat temu bukmacherów można było policzyć na palcach jednej ręki, ale dziś ich liczba rośnie z każdym rokiem. Nie jest to zaskakujące, ponieważ liczba graczy online również rośnie. Wszystko jest absolutnie legalne. Każda pełnoletnia osoba może zarejestrować się na stronie bukmachera online i wygrać pieniądze siedząc na fotelu w domu. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie internetowe, znajomość reguł bukmacherskich i umiejętność przewidywania wydarzeń sportowych.
Aby pokonać konkurencję i przyciągnąć jak najwięcej klientów, bukmacherzy oferują swoim nowym graczom różne bonusy i promocje. Najbardziej popularne bonusy powitalne to: zakład bez ryzyka (innymi słowy cashback), darmowy zakład i bonus od pierwszego depozytu. Właśnie tym bonusem online zajmiemy się dzisiaj. W tym artykule wytłumaczymy, czym jest bonus od pierwszego depozytu, jak działa ten bonus, jak otrzymać i jak korzystać z bonusu oraz na co warto zwrócić uwagę przy bonusie od pierwszego depozytu.

Co to jest bonus od depozytu ?

Bonus od depozytu to chyba najbardziej popularna promocja proponowana przez bukmacherów w internecie. Każdy gracz po dokonaniu pierwszej wpłaty dostaje na własne konto darmowe środki, które można wykorzystać do gry według regulaminu bukmachera. Każdy bukmacher online ma różne zasady tego bonusu. Suma bonusu od depozytu zaczyna się od 50% i czasami sięga 300% od pierwszej wpłaty lub nawet więcej. Maksymalna suma wpłaty dla otrzymania bonusu też różni się – niektórzy bukmacherzy oferują do 350 złotych a inni nawet do 1000 złotych.

totolotek bonus powitalny

Bardzo ważna część tej promocji – warunek obrotu bonusem, bez którego nie da się wypłacić wygranych środków. Załóżmy, bukmacher wymaga 2-krotnego obrotu bonusu – to znaczy, że gracz jest zobowiązany postawić sumę bonusu 2 razy, aby wypłacić środki bonusowe. Czasami bukmacherzy wymagają obrót bonusu + depozytu. Powiedzmy, klient wpłacił na własne konto 100 złotych i otrzymał 100% bonusowych, czyli jeszcze 100 złotych, razem 200 złotych. Jeśli bukmacher wymaga 2x obrót bonusu i depozytu, gracz musi postawić razem 400 złotych (200 zł x2). Oprócz tego warto pamiętać o innych warunkach obrotu: minimalny kurs kuponu oraz czas na obrót. Jeśli gracz nie spełni określone przez bukmachera warunków pieniądze bonusowe oraz wygrane zostaną odebrane.
Zobaczmy, na przykładzie poniżej jak działa bonus od depozytu, aby lepiej zrozumieć, jak z tego skorzystać.

Jak korzystać z bonusu od depozytu?

Zobaczymy na przykładzie jak uzyskać bonus od depozytu. Na przykład bukmacher oferuje bonus od depozytu:
– w wysokości 100%;
– od 20 do 1000 złotych;
– obrót bonusu wynosi 7x;
– kurs minimalny zakładu zaliczającego się do obrotu – 2x;
– czas na obrót – nieograniczony.

Oznacza to, że otrzymasz premię w wysokości 50 złotych, jeśli wpłacisz na własne konto 50 PLN, a maksymalna kwota wpłaty dla otrzymania bonusu – 1000 złotych, minimalna – 20 złotych. Po otrzymaniu bonusu musisz kilka razy postawić bonus, zanim będziesz mógł dokonać wypłaty środków bonusowych. Powiedzmy, że obrót wynosi 7x od kwoty bonusu, a ty dokonałeś pierwszego depozytu w wysokości 50 złotych, wtedy musisz obstawić 350 zł.

Warunek obrotu różni się w zależności od bukmachera, im niższy jest obrót, tym bardziej korzystna jest premia dla gracza. Kolejnym warunkiem, o którym musisz wiedzieć, są minimalne kursy zakładów. Jeśli minimalny kurs to 2.0, wtedy musisz obstawiać zakłady z kursem powyżej 2.0. Najczęściej gracze z pomocy bonusu od depozytu obstawiają wysokie kursy bukmacherskie – główne, bo środki i tak są bonusowe, więc nie trzeba się tak martwić.
Co, jeśli gracz nie wyrobi bonusu? Jeśli osoba nie spełnia jakieś warunki bonusowe, niestety wszystkie środki bonusowe są anulowane. Do tego, jeśli klient złamie regulamin, bukmacher może odebrać cały bonus więc zawsze warto czytać wszystkie warunki i reguły, zanim skorzystasz z jakiejkolwiek oferty promocyjnej na stronie bukmachera online.

Na co zwracać uwagę przy bonusie od depozytu?

Jeśli nie możesz się zdecydować, na jakiej stronie założyć konto i jak wybrać wśród ogromnej oferty bonusów od depozytu najlepszą opcję, prezentujemy poniżej całą listę najważniejszych rzeczy, na które trzeba zawsze zwracać szczególną uwagę podczas wyboru bonusu od depozytu na start gry.

Kwota bonusu

Prawie wszyscy nowi gracze szukają bonusu powitalnego z celem otrzymania jak największej kwoty bonusowej na start gry. Bez wątpienia jest to bardzo ważna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę, ale warto pamiętać, że nie ma nic za darmo – nie ma czegoś takiego jak darmowe środki na start gry bez żadnych wymagań. Jeśli wybierzesz ogromny bonus od depozytu, musisz być gotowy do obstawienia dużej sumy, zanim będziesz w stanie wypłacić z powrotem własne środki bonusowe.

Obrót bonusu

Kolejna bardzo ważna rzecz – wymóg obrotu bonusu. Wymóg obrotu pokazuje, ile razy będziesz musiał, postawić bonus, zanim będziesz mógł wypłacić środki. W zakładach bukmacherskich online może być wymagany obrót kwoty bonusowej lub obrót kwoty bonusowej + depozytu. Różnica jest ogromna, więc na ten punkt należy zwrócić szczególną uwagę.

Minimalny kurs

Kolejna rzecz, o której trzeba pamiętać – minimalne kursy. Jeśli minimalny kurs na bonus do pierwszego depozytu jest 1.50, to znaczy, że gracz jesz zobowiązany obstawiać zakłady z kursem 1.5 lub wyżej, w przeciwnym razie zakład nie będzie się liczyć. Minimalne kursy najczęściej się mieszczą między 1.50 i 2.0.

Termin ważności bonusu

W niektórych przypadkach, bonusy od depozytu mogą być ważne przez określony czas, który nazywa się okres ważności bonusu. W tym czasie każdy gracz, który ma na koncie środki bonusowe, powinien spełnić wymóg obrotu oraz wszystkie inne wymagania. Jeśli nie spełnisz wymagań w czasie, środki bonusowe oraz wszystkie wygrane zostaną wyeliminowane. Jeśli gracz złamie regulamin bukmacher, może odebrać cały bonus lub zablokować konto.

Bonusowy kod

Czasami, aby otrzymać bonus, trzeba wpisać kod bonusowy przy rejestracji lub podczas pierwszej wpłaty. Ogromna ilość bukmacherów nadal kodów promocyjnych w celach otrzymania promocji powitalnej – bonusu od pierwszego depozytu. Dobrze o tym wiedzieć z wyprzedzeniem, aby nie przegapić szansę otrzymać swój bonus na start, który praktycznie zawsze można uzyskać tylko jeden raz podczas pierwszej wpłaty. Oczywiście, prawie wszyscy bukmacherzy oprócz bonusu od depozytu oferują również inne bonusy swoim stałym graczom, jednak czy strona wymaga kod bonusowy, trzeba pamiętać.

I wreszcie najważniejsza zasada: graj tylko na legalnych stronach bukmacherów i zawsze czytaj absolutnie wszystkie zasady strony – nie tylko politykę bonusową, ale również wszystkie inne warunki gry. Powodzenia!

Bonusy bukmacherskie na start
Oceń ten post

Zostaw wiadomość